Wpis z mikrobloga

  • 0
@Andczej Za pocztę wziąłem listonosza jeśli to kurier poczty to tak. U mnie w mieście 30 tys poczta jest dostarczana do południa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Andczej dobra to czekam, ostatnio jak odbieralem z technosa słuchawki z gwarancji od inpost to nawet #!$%@? nie zadzwonił i zostawił awizo, na szczęście mam blisko.
  • Odpowiedz
U mnie w mieście 30 tys poczta jest dostarczana do południa.


@algus: to że u ciebie tak jest nie znaczy że tak jest wszędzie

Za pocztę wziąłem listonosza jeśli to kurier poczty to
  • Odpowiedz
  • 0
@Andczej Może we Wrocławiu inaczej działa poczta ale zazwyczaj listonosze działają do zamknięcia placówek czyli do 17/18 . Ok nie chce się klucic bo wiesz lepiej , a uczymy się na błędach i od mądrzejszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emcter: A potem jest status "Nieudane doręcznie" - bo nie zdążył ;).
@Lokrium: a sprawdzałeś czy w skrzynce awizo nie ma? Bo listonosze czasami tylko awizo biorą z oddziału jak mają pełną torbę i Twój "list" jest duży. Wiemy jakie listy chińczyki potrafią wysyłać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lokrium: najpierw sprawdź co oni muszą a czego nie, a dopiero potem rób zadymę. Jeśli Twój list jest za duży (tam są jakieś wymiary podane) to wcale go nie musi brać ;-)
  • Odpowiedz
@JabLuszko: Tylko w takich przypadkach mogliby od razu w system wrzucać że list nie został w ogóle zabrany z urzędu - często odebrałbym przed awizem. Ale po co. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz