Wpis z mikrobloga

@parachutes: Niech odpoczywają, ale moim zdaniem to i tak nie pomoże Hiszpanii - tym razem wygrają Niemcy lub Holandia. A przynajmniej mam taką nadzieję, bo obie reprezentacje grają ładną piłkę i w pełni na to zasługują.
  • Odpowiedz
@Munchhausen: Ja lubię Hiszpanię i nie wydaje mi się, że gra brzydszy futbol niż Niemcy i Holandia. Ale też jestem za zmianą, bo dominacja jednej drużyny to nuda. Mam nadzieję, że turniej będzie obfitował w niespodzianki. Chociaż z drugiej strony fajnie by było w półfinale zobaczyć najlepsze 4 drużyny. Sam już nie wiem :)
  • Odpowiedz
@parachutes: Ja tam nie lubię Hiszpanii (wiem, wiem, dziwne, skoro jestem fanem Realu) i z całego serca kibicuję Holandii. Z drugiej strony chciałbym, żeby Portugalia daleko zaszła i zapewniła w ten sposób Złotą Piłkę dla CR7. Poza tym liczę na sensowną grę Francji, bo mam do niej sentyment :)
  • Odpowiedz
@parachutes: @Munchhausen: Ja obstawiam Niemców, a tuż za nimi Holendrów i Hiszpanów, choć i Francuzi oraz Włosi mogą sprawić małą niespodziankę. Gdyby Hiszpanie szybko odpadli, to cieszyłbym się o tyle, że zawodnicy Barcelony mieliby więcej odpoczynku, choć morale by im to nie poprawiło...

A w dzisiejszym meczu zaskakuje mnie chyba tylko obecność Pinto - czyżby okazało się, że z punktu widzenia szans Valdesa na kolejne Trofeo Zamora lepiej nie grać?
  • Odpowiedz
@parachutes: IMO Holandia gra jeszcze "brzydszy" futbol od Hiszpanii. "Brzydszy" bo dla mnie nie ważne jaki styl byle skuteczny. Dopiero Van Marwajk nauczył "tulipany" gry spokojnej, gry z zabezpieczeniem tyłów.

Co do Euro moim faworytem są Portugalczycy (bo w końcu) którzy finał wygrają z Włochami (6 letnie prawo footixa, które głosi, że znajdują się oni w finale co 6lat) :)
  • Odpowiedz
@footix: Ja w finale widzę Polskę :D ~prawo parachutesa

Chyba postawię 100 zł na to, że Polska nie wyjdzie z grupy, żeby się nie smucić jak się nie uda. Ostatnio ta metoda daje mi sporo satysfakcji i nawet wychodzę na plus przy zakładach.

O, Messi wbił ósmą dla Barcelony :)
  • Odpowiedz