Wpis z mikrobloga

@bidzej: myśliwce i bombowce ma na poziomie VII. Zauważ także że w japońskich samolotach siła bomba i torped jest niższa niż w amerykańskich i to zdecydowanie.
@Slay72: a wczoraj na czacie dywizjonu pytałem Cię o Hiryu, ale chyba zginęło gdzieś między tematami rozmowy - jak grasz Hiryu przeciwko lotnisku t7, to co jest gorsze: Amerykanin czy Japoniec? I czemu?

Sty że taki wywiad robię, ale szukam sobie miejsca w tych lotniskowcach :)
@bidzej: znaczy tak: amerykanie mają lepsze i liczniejsze myśliwce. 6 a potem 7 po wszelkich modyfikacjach. Na t7 jednak ich obsługa jest powolna. Amerykanie mają też mocniejsze bombowce które całkiem nieźle potrafią się bronić zaatakowane przez myśliwce. Amerykanami grasz albo systemem 2 myśliwce - 2 bombowce albo 3 bombowce 1 torpedowce. Sporadycznie ludzie grają systemem 1-1-1. Japoczńycy grają systemem 2x2x2 lub 3 (m) x 2(b) 1(t). Jeżeli dobrze posługujesz się myśliwcami
@Slay72: o panie - i to jest odpowiedź, dałbym Ci wiaderko plusów. Czyli chyba jednak pójdę dalej w IJN, ale Zuiho i jej kapitana sobie zostawię do zabawy na niższych tierach. Dzięki!
@bidzej: ciekawocsta: dzisiaj zagraliśmy z Jarkiem na dwa Bismarki. W każdej drużynie było po jednym lotniskowcu. U Nas Shokaku, u nich Lex. Lex grał na trzy eskadry bombowców i torpedowce. Zrobił nalot. Na mnie wysłał trzy eskadry bombowców. Jednym nalotem zdjął mi połowę HP:) Potem dostałem parę razy od Roona i Następny nalot Lexa. Zostałem wyautowany. Zdążyłem mu ustrzelić 7 samolotów, Jarek łącznie 17. Zadałem może 5k uszkodzeń FAjna gra:(