Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: ktos w xiaomi dal dupska po calosci i zrobil plastikowa ramke zbyt waska, stad ramka ekranowa jest potezna. Juz z miesiac temu czytalem ze mieli to poprawic, widzialem gdzies na necie inna fotke porownawcza stara seria/nowa seria.
A dzis znalazlem to - z racji loga wolam tych ananasow i spammerow z ibg ( ) zeby sie cos wiecej dowiedziec.
@PurpleHaze mam biała wersję, te z ramka. Patrząc na te zdjęcia uważam, że bardziej podoba mi się ta wcześniejsza wersja... Daje to telefonowi uroku, ta nowa wygląda tak... Zwyczajnie. Może pod innym kątem wygląda to lepiej, ale te czarne ramki oryginału są rzeczywiście szerokie, ale dużo lepiej wyglądają na brzegu telefonu. Pewnie co kto lubi xd
@PurpleHaze: myślę że to bardziej była taka zagrywka designerska żeby wygaszony telefon sprawiał takie wrażenie jak by jego ekran licował się z zakrzywionymi krawędziami. Nie ma co ukrywać że stara wersja do puki jest wygaszona to dużo lepiej się prezentuje od nowej. Ale że efekt po włączeniu ekranu #!$%@?ł ludzi i był traktowany jako poważna wada to postanowili to zmienić.