Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk
@takie_chwile_jak_te tak zdaję sobie sprawę z tego, że jedzenie maka przez 30 dni to nie jest super dieta i raz na czas można. Co do kwestii jedzenia innych rzeczy przez 10 czy 20 dni to oczywiście nieprawda bo można spokojnie skomponować optymalne menu 3-5 dań w ciągu dnia na którym bez problemu można jechać taki okres bez takich powikłań jak przy maku. Co i tak nie zmienia faktu, że mak to
@rybsonk super wniosek identyczny jak przy jedzeniu węgla pomijam oczywistość idotycznych założeń tego eksperymentu. Nikt nie udowodni tego, że jedzenie z maka jest zbilansowane, bogate w wartości odżywcze i po prostu zdrowe. Tak wiem raz na tydzień nie zaszkodzi itd.
@SinShop:
Większość dań z szybkim żarciem jest syfem na talerzu. Mac ma wśród nich zaletę korporacyjnej kontroli jakości - może nie będzie zdrowe, ale na 99,9% się nie strujesz bo coś było zepsute.
Wiadomo, najzdrowiej samemu gotować czy jeść w knajpach, gdzie gotują z podstawowych produktów, ale czy spośród gotowych rozwiązań McD jest poniżej średniej to bym pewny nie był.
Nikt nie udowodni tego, że jedzenie z maka jest zbilansowane, bogate w wartości odżywcze i po prostu zdrowe.


@SinShop: a kto próbuje to udowodnić? Bo chyba walczysz z chochołem.
@SinShop: mój znajomy chciał zbadać szkodliwość wody i się okazało że jak pił przez dziesięć dni tylko wodę i jadł tylko lód to wylądował w szpitalu. Wniosek - woda jest szkodliwa.

@rybsonk mój powietrze konsumowal i czytał twoje wpisy - ma dziś raka ( ͡° ʖ̯ ͡°)