Wpis z mikrobloga

booking


@bartek8: tam na pewno drogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kupię kebsa albo hot doga ze stacji na mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Planuję sobie podróż do tej Łomży i na miejscu byłbym dopiero jakoś o 16, potem iść zapłacić za egzamin kat b praktyka, opłacić 2/3 godziny jazdy i nastepnego dnia jak wstanę to jazda i prosto na egzamin i do domciu
@rasjanek20: Tak, samolotem do Warszawy Chopin za 9zł, potem bus z Warszawy Chopin i z powrotem do Łomży za 26zł i powrót do domu samolotem za 9zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już mam dość zdawania prawka w moim mieście, to jest jakiś koszmar.
A jak tam u was wyglądają ulice? dużo rond, pułapek, itd.?


@mampytaniepl: brudne, dziurawe i wszędzie małe ronda, także spoko. Jedyna pułapka to jak @AlmostDivine: wspomniał, rondo Kościuszki i na pewno tamtędy będziesz jechał. Nie rozumiem czemu jeszcze tego nie zreorganizowali. Jak nie znasz terenu to może wcześniej obczaj jak tam powinno się jeździć.

Nie wiem co by tu polecić. Łomża jest na tyle mała, że znajomi z innych miejsc
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Dzięki, hostel już zarezerwowałem w Sleeep in Lomza za 45zł pokój jednoosobowy z dostępem do Kuchni i Wifi ;)
Tylko 4km od wordu :/
Ogarniasz może komunikację miejską i ceny biletów?
Jakim autobusem dojadę z Dworca PKS do tego hotelu i wordu? od tego dworca do hotelu jest 1.8km a do wordu prawi 4km ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mampytaniepl: W Łomży albo się chodzi z buta, albo wozi furą. Generalnie całe miasto przejdziesz piechotą w niecałą godzinę. Autobusy to głównie do szpitala. Także nie mam pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znalazłem taką stronkę z cennikiem i mapką.
http://mpklomza.pl/wykaz-tras-autobusowych/mapa
Z tego co widzę to z pks dojedziesz 10 (i chyba 9). Zrobisz małe kółko wokół Starego Rynku, przez rondo Kościuszki, i będziesz w hostelu (tak jak
Pobierz GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - @mampytaniepl: W Łomży albo się chodzi z buta, ...
źródło: comment_9T21CdVLzu7JRSNyp77HH6OaCICCD8WK.jpg