Wpis z mikrobloga

Spuchnięty melin spirytusowy informuje zmarnowanym głosem, że przemyślał sprawę i nie będzie zamykać kanału.

Co chwilę kicha, prycha, czka, mlaska i kaszle. Ogunie rzuca go w tym jego wypierdzianym fotelu jakby zaraz miał pierdnąć w kalendarz. Materiały tradycyjnie nie dojechały i musiał zalać świecę do tego stopnia, że nawet nie był wstanie nagrać wieczornego gniota bo robił aniołki w kałuży.

ogunie przemyślałem sobie sytuację z zamknięciem kanału eeee nie będę zamykał tylko pod jednym warunkiem szczelam wizowie musisie do niego dopasować. Mnie to #!$%@? obchodzi że wam coś nie pasuje wizowie, bo to ja ustalam nie wy wizowie. Szanujcie nas, tych ci ci co nie szanujom to niech się walom bo oni nie majom normanego mózgu, jak się mówi Mnie to gów.. guzik obchodzi wizowie, że wam nie pasuje. Jak wam nie pasuje to po co dupy mi zawracacie Czymajcie się regulaminu bo mnie gówzik obchodzi, że wam nie pasuje. Wy macie wizowie tylko oglądać a nie będziecie żyć mnom. Musisisie dopasować do tego co ja wam mówię. ...Ja nie jestem chamem nic takiego. Musisisie uzbroić w cierpliwość wizowie bo życie to nie jest zabawa Ci co chcą nam pomóc fizycznie, psychicznie i sympatycznie - jak się mówi pomagajcie nam spierać żeby szystko było w porządku no i pozdrawiam wizów, którzy nas szanujom, popierajom, spierajom, pomagajom fizycznie psychicznie i inne rzeczy. Przemyślcie sobie wizowie, czymajcie się benc


elo benc kurtko na temat
#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo
RzecznikWykopu - Spuchnięty melin spirytusowy informuje zmarnowanym głosem, że przemy...
  • 10