Wpis z mikrobloga

@Aiko18: Być może powiedział po prostu prawdę o tym, co np. AZ widział i w szoku dzwoniąc do niego w nocy, opowiedział. A mógł widzieć różne rzeczy, możemy się domyślać tropów po ponad rocznych analizach ( ͡º ͜ʖ͡º) Ci, co głębiej szukają, dziennikarze śledczy znają więcej szczegółów i pełniejszy obraz prawdy. Jasne, że najlepiej byłoby gdyby ta prawda ujrzała światło dzienne, ale szanse dla opinii publicznej
@Argonom: Mam wrażenie, że to właśnie zastraszanie przez policję zdecydowało. W przypadku AZ było to słowo przeciwko słowu, ale jeżeli chłopak AZ zeznał, że też był zastraszany to sąd uznał, że faktycznie mogło do tego dojść w obu przypadkach. Tym samym notatka służbowa, czyli jeden z głównych dowodów, stała się niewiarygodna.
@leech: Też tak mi się wydaje. Właśnie po zeznaniach tego Dominika - sąd zaczął na poważnie rozważać że mogli oboje być zastraszani przez policję i składać zeznania takie jakie chcę policja. Niech dorwą tych policjantów i #!$%@?ą z roboty na zbity pysk.
@Aiko18: tak sobie myślę, że przecież sąd ocenia też wiarygodność zeznań, choćby po sposobie w jaki dana osoba je przedstawia - skoro zeznania Dominika były tak przełomowe, to widocznie musiały być też spójne i wiarygodne, a przynajmniej bardziej od zeznań policjantów (choć o to akurat nie trudno w tej sprawie)
@Argonom: Jestem pełna podziwu ile pracy iwysiłku włożyłeś w analize trasy E.T zresztą z natury jesteś pedant i dłubek ale wstaw w to wszystko światła na moście.Ja nie chce i nie bede im nic tłumaczyć
@selawi: Nie robiłem dokładnej analizy trasy, za to tu też oglądałem takie. Co robiłem i robię, to obiektywnie przyglądam się temu, co czytam, po prostu, bez jakichś przekonań z góry, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)