Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh mirki, moja edukacja właśnie się skończyła ()
Nie zaliczyłem egzaminów i niestety nie mogę dalej studiować, wiem że to całkowicie moja wina, ale niesamowicie mnie to boli, wymarzyłem sobie tę elektronikę i nie podołałem, jestem załamany, mam nadzieję że chociaż znajdę jakąś normalną pracę żeby się utrzymać, bo muszę się z domu wyprowadzić... Ja #!$%@?, chce mi się ryczeć, nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć...
#pwr #politechnika #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ehh mirki, moja edukacja właśnie si...

źródło: comment_2KVL1CQtGSV6i0LZ89kNYxNsxm6JM7z2.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Jeśli to nie jest Twój pierwszy rok studiów, to czemu po prostu nie powtórzysz roku?
2. Jeśli to Twój pierwszy rok, to czemu po prostu nie pójdziesz do pracy do października i od października nie spróbujesz jeszcze raz?

Wymarzyłeś sobie - to czemu się teraz poddać? Super, że masz wymarzony kierunek; ile osób tu mówi, że nie ma żadnego celu ani marzeń. Trochę ciężkiej pracy nad sobą i studiami
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic straconego. Ja ulałem na 1 semestrze bo w sumie olałem temat. W następnym roku zapisałem się jeszcze raz na ten sam kierunek i skończyłem inżynierskie I stopnia ze średnią 4,5:)Wiec masz labę do października a później ogień, tylko nie #!$%@? drugim razem:)
  • Odpowiedz
wymarzyłem sobie tę elektronikę i nie podołałem,


@AnonimoweMirkoWyznania: trochę tego nie rozumiem. Skoro to Twój wymarzony kierunek to jak możesz sobie na nim rady nie dać? To może jednak nie jest dla Ciebie? nie każdy musi kończyć studia. Wystarczyło się przyłożyć, bo sam z własnego doświadczenia wiem, że nawet jak kierunek cię nie interesuje to da się skończyć studia bez problemu. Skoro tak bardzo chcesz studiować to dlaczego nie spróbujesz za
  • Odpowiedz
@measure: jeżeli któryś raz już nie zdał to mogkli wyrzucić, nie wiem jak na #pwr ale na #pg w regulaminie jest zapis o "braku postępów w nauce" i sięgają po niego jak ktoś za dużo razy nie zdaje jakiegos przedmiotu (a w każdym razie teraz zaczną sięgać kiedy wymagane jest zmniejszenie liczby studentów przypadającej na jednego prowadzącego)
  • Odpowiedz