Wpis z mikrobloga

Nowy materiał Włodka, zapowiadający najnowszy format jego filmów, który ma utrzymać się dłużej niż poprzednie Flashbacki.
Ideą mają być rozmowy z jego przyjaciółmi i ciekawymi osobami w jego mniemaniu. 3h rozmowa na początek, generalnie z tego co rozumiem celuje w 2h rozmowy. Dostępne wersje audio dla ludzi bardziej podcastowych. Tyle obiektywności

Subiektywnie. To bardzo mnie #!$%@?ły jego ostatnie wypociny. Krzywdy mi nie robiły, ale po fajnych Flashbackach i nawet niezłymi rzeczami, aż do niech będzie "Kropek", które jakoś się broniły, wszystko potem to było smutne smęcenie i filozofowanie z dupy. Dopełnieniem żenuy, była jego książka, którą przeczytałem i chyba lepiej dla niego by nie powstała, bo pewnie nie tylko szacunek mi opadł po niej do jego osoby.

Mam małą nadzieję do tego nowego formatu. Ba, uważam, że jest najlepszy póki co, ale mam dużo zapalonych lampeczek w związku z tym co tam się dziać może już w najbliższej przyszłości.
1. Zaprosił kumpla, bo nie chciał zapraszać księdza już w pierwszym odcinku.
2. Jednak bardzo chce ich zaprosić, no i to nie jednego.
3. Padały pomysły by zapraszać ludzi ze świata "antyszczepionkowców" i innych urojeń
4. Wszystkie płodne tematy poszły już w pierwszym filmiku i ciężko mi wyobrazić sobie co mu oprócz jego filozofowania pozostało.
5. Z elokwencją nie było najlepiej już teraz i Włodek odpłynął od rzeczywistości tak bardzo, że jego przyjaciel go kilka razy nieświadomie zaorał.

#wlodekmarkowicz #polskiyoutube
quit13 - Nowy materiał Włodka, zapowiadający najnowszy format jego filmów, który ma u...
  • 4