Wpis z mikrobloga

Ej cumple, jestem nowy w tych wirtualnych piłkarzykach i mam parę pytań do bardziej zaprawionych w boju. Od czego zależą wahania cen kart? Coś tam pobieżnie czytał ale nie do końca zrozumiałem, są jakieś dni w których drożeją z powodu eventów? Kolejne, czy jak dany zawodnik w realu dobrze gra mecze to jego staty w grze idą w górę? I ostatnie, czy im wyższa statystyka kontraktu to lepiej, czy zawodnik gra tak samo jak ma 1 i 99?
#fut
  • 10
@jaroslawII: Wahania cen zależą przede wszystkim od ligi weekendowej - w weekend są najdrożsi, w poniedziałek najtańsi, bo ludzie wyprzedają karty. Poza tym, ważne są też SBC, które serwuje nam EA co jakiś czas. Trzeba być na bieżąco by wiedzieć wszystko co się dzieje w świecie FUT.
Są specjalne karty OTW, całe czarne, którym się właśnie statystyki podnoszą, jeśli dany zawodnik będzie wybrany do drużyny tygodnia. Reszta kart takiej opcji nie
@jaroslawII ceny zależą np od sbc lub wymagań do ligi weekendowej. Jeśli zawodnik gra lepiej w realu to dostaje lepsze karty (informy np.) Kontrakt to tyle ile meczy może u Ciebie zagrać zawodnik i nie ma wpływu na jego grę.
@jaroslawII: Ceny zazwyczaj spadają jak są duże promocje na paczki, jak wychodzą nagrody za ligę weekendową (dużo paczek jest wtedy otwieranych - czwartek wieczór), ewentualnie jak karty z danej ligi przestają być tymczasowo potrzebne w lidze weekendowej (przykładowo - poprzednia liga weekendowa wymagała piłkarzy z PL, następna natomiast wymaga Bundesligi lub Ligue 1 - więc ceny piłkarzy z PL spadły). Do tego piłkarze poszukiwani w SBC drożeją - przykładowo było wyzwanie,