Wpis z mikrobloga

Nie pakował bym się w 2-suwa - to sprzęt dla entuzjastów. Ale to nie znaczy, że to zły motocykl. Trzeba to lubić po prostu a wtedy sprawia dużo więcej frajdy niż 4-suw. Ma więcej mocy, większy moment obrotowy, wysoko się kręci, zmiana biegów brzmi trochę jak w formule 1 :)
  • Odpowiedz
@bekoz no moc to on ma pod 30 koni podchodzącà,myślę że gliny się raczej znają na tym,a jak tfu tfu, #!$%@? kogoś to może być bardzo nieciekawie.
  • Odpowiedz
@bekoz no jak nie chcesz odblokowywać to logiczne że lepiej 4t coś. Jak ci się podoba taki typ maszyny to zobacz Varadero , yamahę TW czy Hyosung Karion.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: no widziałem go ale nie podoba mi się ten styl, a Varadero strasznie drogie za te roczniki więc rozglądam się za TDR. Może ten nowy Romet adv będzie spoko ale jeszcze cena nieznana
  • Odpowiedz
@bekoz no nowy Romet to napewno over 10 tysi Zongshen i wtrysk to tanio nie będzie. Mnie osobiście odpycha potrzeba remontów tych silników , i kultura pracy czy raczej jej brak. Hałas,dym i obroty jak w kosiarce. Zobacz Rometa CRS , nowy model wrzucalem przedwczoraj. Na dniach targi będą w Warszawie ,dowiemy się o cenach. A widziałeś Benyco Tekken? Może taki?
  • Odpowiedz