Wpis z mikrobloga

Miałam w simsach apartament tzn. parcelę, na której simowie mogą wynająć mieszkanie. Zmieniłam rodzaj parceli na zwykły domek żeby poprawić parę rzeczy, nie ruszałam żadnych ścian i teraz nie mogę z powrotem zrobić z tego apartamentu, bo gdy próbuję to zrobić to pojawia mi się komunikat, że na tej parceli znajduje się nieprawidłowe mieszkanie. Jak cofam wszystkie zmiany wciskając ctrl + z i chcę mieć znowu tamten stary apartament to pojawia mi się ten sam komunikat :/ bez sensu
#simsy #sims2 #gownowpis #pyramarudzi
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@consummatumest nie mam już za bardzo miejsca na nowe domki, tutaj na dole co jest uciete to mam jeszcze odrobinkę
Mam też 2 puste parcele ale ich nie usunę bo są miejscem w którym łącze po 2 simów żeby potem wprowadzili się gdzieś razem i wypakowuję im z wyposażenia jakieś rzeczy wzięte z domu rodzinnego tzn jakieś rzeźby czy coś, po prostu w ten sposób mają pieniądze od rodziców xd
Stworzyłam
P.....a - @consummatumest nie mam już za bardzo miejsca na nowe domki, tutaj na dole ...

źródło: comment_AeecYdaL1oNDOtNP2FUbtS6mKopcwUvk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@consummatumest różnie gram, raczej nie mam cierpliwości grać jedną rodzina bez przerwy do zmiany pokolen, chociaż w wakacje tak robiłam. Moje 2 dni trwalo coś takiego że rodzi się pierwsze dziecko parze, potem jeszcze ze 3, potem dzieci dorastaly a rodzice umierali że starości, to trwało 2 dni i trzeba było intensywnie grać :p
Teraz w zależności od tego na co mam ochotę to albo gram młodym małżeństwem które dopiero stara
  • Odpowiedz
  • 0
@spawncamping-ninja jest coś takiego ale mi zawsze te simowie zdjęcia wychodziły małe, poza tym to działa nie w każdym trybie albo nie obejmuje wszystkiego np paska z potrzebami sima albo narzędzia projektowania więc tutaj i tak potrzebna byłaby możliwość robienia screenów w zwykły sposób
  • Odpowiedz