Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie następującą sytuację: stoisz ze swoją dziewczyną w długiej kolejce do bardzo dobrego klubu. Założyłeś najlepsze ciuchy, masz świetny humor oraz wizję fajnie spędzonej nocy z drugą połówką.
Nagle jednak zbliżają się do was dwie bardzo ładne, odpicowane dziewczyny i bezceremonialnie wpychają się w kolejkę przed was, udając że nic się nie stało. Ponieważ odstaliście w kolejce już kilkanaście minut (jak wszyscy), nie widzisz powodu, dla którego miałbyś wpuszczać przed siebie kogokolwiek, w dodatku w taki sposób. Zwracasz więc uwagę:
- Sorry, ale nie stałyście tutaj.
W odpowiedzi słyszycie lekceważące "Pff", z czego jedna z kobiet przewraca wymownie oczami, nie przestając sączyć piwa przez słomkę. Ludzie z kolejki zaczynają obserwować sytuację, znajdujecie się w centrum uwagi.
Lekko skacze Ci ciśnienie. Łapiesz swoją dziewczynę za dłoń i po prostu wciskacie się przed dwie księżniczki, sprawę uznając za zamkniętą.
W tym momencie jedna z lasek wyciąga z butelki słomkę i ostentacyjnie wylewa na Twoją głowę całe piwo. Robi to powoli, tak by wszyscy wokół widzieli. Śmierdzące piwo rujnuje Twoją fryzurę, wsiąka w nową koszulę i ulubiony płaszcz, ścieka na dobre, skórzane buty.
Moje pytanie: Co robisz?

Znalezione w sieci ale jestem ciekaw reakcji mirków.

#kiciochpyta #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
W tym momencie jedna z lasek wyciąga z butelki słomkę i ostentacyjnie wylewa na Twoją głowę całe piwo. Robi to powoli, tak by wszyscy wokół widzieli


@fotonowypochlaniacz: Jak ktoś grzecznie stoi i pozwala sobie wylewać POWOLI piwo na głowę to nie zrobi nic.
Przecież nawet odruchowo się człowiek odsuwa jak poczuje coś na głowie.
  • Odpowiedz
@fotonowypochlaniacz: 1. W klubie do którego zwykłem chadzać tego typu księżniczki ustawiłby pan Rudy (ochroniarz, pozdrawiam!)
2. Złapałbym za fraki i zadzwonił po bagiety, mandat plus pralnia chemiczna za całą odzież plus ewentualne uszkodzenia (smartfon, smartwatch etc) skutecznie nauczyłoby ją ogłady.
  • Odpowiedz