Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tez tak macie ze zrobicie głupią, ale mało znaczącą rzecz i czesto myślami do niej wracacie?
Na przykład zle sie przywitalem z kumplem i zamiast dac żółwika objąłem jego pięść, albo ostatnio spotkalem sie z swoją dziewczyną i na pozegnanie pocalowała mnie w ucho bo uslyszalem cos z prawej strony i obrocilem glowe, albo biegne ostatnio do autobusu, ludzie stoją a ja sie #!$%@? na lodzie, albo rozmawiam z kumpelą ostatnio zle ja zrozumialem i zacząłem się tłumaczyć z czegoś czego w sumie nie musialem, potem powiedziała mi że nie o to jej chodzilo a ja musialem szybko zmienic temat bo czułem ogromne zażenowanie ... wiele rzeczy moglbym jeszcze wymienic.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
Kiedyś na zajęciach mieliśmy zadanie wybudować jak najwyższą wieżę z klocków (ćwiczenie pracy w grupie, planowania etc). Ja w ostatnich sekundach próbując docisnac konstrukcje całą zniszczyłem, tak że z 60 zostały nam 3 klocki wysokości xD Niby beka, ale jak sobie to przypominam to do teraz przechodzą ciary.
zle sie przywitalem z kumplem i zamiast dac żółwika objąłem jego pięść


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale śmiechłam :D

Na przyszłość w takich sytuacjach: nie przejmuj się, udawaj, że nic się nie stało i po prostu pokiś się chwilę w swoim wstydzie. Wtedy szybciej przechodzi i później już do tego nie będziesz wracać :D

U mnie najgorzej jak mi się przypomni coś wyjątkowo żenującego i zacznę sama do siebie na głos gadać, np "o