Wpis z mikrobloga

@Shatter: dlatego nie rozumiem ludzi którzy mi nawalają o nowych autach. Miałem ograniczony budżet. Co miałem kupić Audi a4/a3, passeratti, czy może gulfa 3/4, no jeszcze srajlaguna lub mondeło
  • Odpowiedz
@Bogusz1989: powiem Ci jak to by było w moim przypadku,jeżeli potrzebowałbym auta "na gwałt" na pewno NIE KUPIŁBYM 190TKI,ale jeżeli miałbym 2gie auto do jazdy na codzień i merce by mnie kręciły to pomyslałbym właśnie o 190 lub o W124 ale szukałbym benzyny,ale z ograniczonym budżetem byłoby ciężko tymbardziej kupic cos w niezłym stanie,zdaje sobie z tego sprawę,jeżeli byłbym młody tak jak Ty i w sumie pierwsze auto lub jedno
  • Odpowiedz
@Shatter: Szanuje każdy samochód bo każdy ma w sobie to coś"nawet multipla", ale nie każdy mi pasuje, choćby pod względem ilości występowania na drogach. Podobno o gustach się nie dyskutuje. Postoi poczeka sprzeda się drożej i kupię coś następnego chyba, że los się do mnie uśmiechnie to kupię drugie auto... Takie o jakim mówią wykopki co im mame i tate nowe kupili lub sami z wypłat 15k z programowania;)
  • Odpowiedz