Wpis z mikrobloga

@Shatter: to nie oto chodzi że wychowanek youtuberów,z resztą co oni mają do tego?że sobie powiedzą to czy tamto?i tak mam swoje zdanie na różne tematy,nie potrzeba mi jutuberów,chodzi o to że diesli było jak nasrał a benzyn mniej i są bardziej poszukiwane,były mocniejsze,to wiadomo,ciężko znaleźć coś takiego w dobrym stanie a juz benzyne to już bedzie cud,a o coswortach to nawet nie wspominam
  • Odpowiedz
@Shatter: phi,Kickster,wielce mi wyznacznik( ͡° ͜ʖ ͡°)on to sobie jaja robi i nic więcej,a wiedzę ma żadną a jak ma to znalazł ją w internetach,każdy z nas tak potrafi...ale nie każdemu się chce,diesle nie są złe a juz na pewno nie wszystkie,w 190tce ten silnik jest niezniszczalny to fakt,ale ma mało mocy i pewnie dlatego jest taki niedoceniany,z reszta to są lata 80te,mimo wszystko szanuje takich
  • Odpowiedz
@Shatter: Elektryczne szyby przód, prawe lustrko też elektryczne ogrzewanie na dwie strefy prawa lewa oddzielnie regulowana, ogrzewanie na nogi do tyłu chyba był standard, szyberdach, regulacja wysokości reflektorów elektrycznie.
  • Odpowiedz