Wpis z mikrobloga

#uk
Wynajmuję mieszkanię przez agencję, nie mam kontaktu z landlordem bo jest w RPA. Mam z tym mieszkaniem problem bo popsuło się okno (jest nieszczelne najprościej mówiąc). Zgłaszam to do agecji i słyszę cały czas tylko "dont worry, we ll fix it" i inne tego typu.
Oczywiście rachunki za prąd wzrastają+obawiam się, że przy wyprowadzce powiedzą, że to moja wina i, że nie oddadzą mi całości depozytu.
Co robić? Czy póki wynajmuję od danej agencji to nie mam nic do powiedzenia?
Wołam @sorek
  • 20
@marekrocki: nigdy nie miałem ze swoją problemu, wszystko na drugi dzień załatwiane - czy to zepsuta zmywarka czy pralka. Prawdopodobnie wynika to z tego, że właściciel mieszka w RPA i nie odpowiada na ich wiadomości. Idź do nich i powiedz, że jak nic nie zrobią w ciągu tygodnia to będziesz szukał innego domu.
@AshesOfTheSun: @adriano30: @patrol798: @aborygo: @sorek:

1.Zdjęcia zamieszczam (zamknięte okno)
2.Nie chcę tu nic robić po swojemu bo chodzą co jakiś czas na inspekcje i nie lubią samowolki, słyszałem już wiele historii o niezwróconym depozycie z byle jakiego powodu i chcę tego uniknąć
3.MIeszkam w Daventry NN11 i mam problem bo tu nie ma wielu mieszkań więc #takdzialawolnyrynek i mają mnie w szachu bo znalezienie tu nowego lokum
Pobierz marekrocki - @AshesOfTheSun: @adriano30: @patrol798: @aborygo: @sorek: 

1.Zdjęcia ...
źródło: comment_xtxqOfAFPRSQsib7N4UUhB28aIK0Mm2x.jpg
@marekrocki: a możesz tę szparę czymś zakleić? Mam na myśli taśmę jakąś do momentu kiedy nie naprawia tego. Mozna tez kupic specjalne zestawy do uszczelniania okien, nie wiem dokładnie z czego to jest ae widziałem kilka razy sprzedają w rolkach o szerokości chyba 1-2cm. I na koniec - próbowałeś to okno wyregulować?
@marekrocki: a możesz tę szparę czymś zakleić? Mam na myśli taśmę jakąś do momentu kiedy nie naprawia tego. Mozna tez kupic specjalne zestawy do uszczelniania okien, nie wiem dokładnie z czego to jest ae widziałem kilka razy sprzedają w rolkach o szerokości chyba 1-2cm. I na koniec - próbowałeś to okno wyregulować?

Nic nie robiłem
@marekrocki: krzywo na zawiasie siedzi, jednak samemu jak piszesz lepiej nie kombinować. Tymczasowo najlepiej dorwać jakąś uszczelkę w sklepie, otworzyć okno upchnąć ją tam u zamknąć, powinno Ci trzymać a jak ktoś przyjdzie wyciągasz ją i jest dokładnie w tym samym stanie co przed naprawą.