Wpis z mikrobloga

Jestem roszczeniowym bachorem ale nie wiem co zrobić ze sobą.
Mam mieszkanie w stylu skandynawskim i chciałabym w końcu ładnie wykończyć sypialnie.
Znalazłam lustro, stolik nocny, półki no miliony pierdół ale problem mam z łóżkiem.

Otóż potrzebuje łóżka 120x200 i najlepiej w prostym, bardziej nowoczesnym niż tradycyjnym stylu no i fajnie byłoby jakby miało pod spodem miejsce na przechowywanie.
Przeszukałam w Ikei, Jysku, BRW i Agata Meble plus allegro i nie mogłam znaleźć nic co by i odpowiadało w kolorze białym albo sośnie. Czy są tu jakieś Mirki które robią w skandynawskim stylu mieszkanie, mają takie i byłyby w stanie pokazać mi skąd mogę wziąć takie łóżko? :<

#mieszkanie #urzadzanie #meble #kiciochpyta
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudamaryja: Bierz wino w dłonie i masz cały wieczór na przemyślenia, jest nad czym :-)
A jakbyś chciała wymarzony mebel to szukaj OLX i kogoś kto robi na wymiar :) Ja znalazłem jakiegoś "Heńka" z olx i zabudowę do przedpokoju zrobił mega ok !
  • Odpowiedz
@rudamaryja: Ależ ja ciągle siedzę w swoim fotelu i oczekuję na Twoją odpowiedź jak już będziesz pewna odpowiedzi :-D

Ewentualnie jutro Ci podrzucę namiar na Heńka co mi robił szafy w przedpokoju.... jak nic nie znajdziesz :-)
  • Odpowiedz