Wpis z mikrobloga

AHTUNK AHTUNK #rozowepaski bo idzie #rozdajo skierowane tylko dla Was!

Do rozdania Iphone 5s 16GB Gold.

Czemu tylko dla Mirabelek? Bo po trzech miesiacach uzytkowania IOS i ogolnie appla stwierdzam ze facet ktory uzywa tego sprzetu nie moze sie nazywac prawdziwym mezczyzna. No chyba ze ma ponizej 180cm wtedy to juz jeden choooy bo i tak nie moze i tak, wiec co za roznica jaki ma telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Telefon ma wady:
- najwazniejsza, trzeba w nim wymienic wejscie dla ladowarki. Laduje tylko na sposob a jest to dosc meczace. telefon wysle z bateria naladowana w ok 20%, Mirabelka sobie wlaczy, zobaczy, ze dziala a pozniej pojdzie do serwisu zeby ktos jej to wymienil
-wymienialem szklo w telefonie po upadku, od tego czasu czasem klika sie nie w tym miejscu w ktorym bedziesz naciskac palcem
-bateria trzyma jakies 15 godzin max

Zasady:
-zielonki dupa cicho
-aby wygrac rozdajo napisz w komciu dlaczego Ty masz otrzymac ten tel (jezeli powodem jest np chooyowa sytuacja materialna a zawsze chcialas miec iphona pisz na PW zeby nie bylo szydery ze strony innych Mirkow, komcie w stylu "Panie dej, mam horom curke kturom sama wyhowuje a pan masz zone" nie beda brane pod uwage xD)
-koszt wysylki biore na klate ale ze mieszkam zagranico paczka moze troche isc.
-koniec rozdajo jutro powiedzmy o 18. Telefon wysylam w poniedzialek.

Tel bedzie sformatowany, icloud wylogowany itp itd. Do telefonu nieoryginalna ladowarka, ktora i tak go nie naladujesz oraz brak pudelka.

Acha, chcialbym zeby telefon trafil do dziewczyny ktora naprawde go chce, potrzebuje, whateva a nie takiej ktora po otrzymaniu go wystawi zaraz na OLX wiec jezeli juz taki masz, stac cie czy cokolwiek to nie bierz udzialu i daj szanse innym.

To tyle.
Pobierz
źródło: comment_QlHhgIXNCasddQiLdI660NQD9muEQluU.jpg
  • 32
@Tasanga: w zasadach nie ma miliona plusow, bo mam na nie #!$%@? :) poza tym tu nie ma tylu Mirabelek i oby tych plusow tyle nie bylo bo bedzie milion komentarzy ktore ciezko bedzie mi przeczytac
Acha, zeby nie bylo odnosnie zasad: wybiore komentarz, ktore wg mnie jest quality a nie taki ktory bedzie mial jakas ilosc plusow, odpowiedzi itp. To tyle. Rozdajo jest legitne, nie spinajcie dupy, ze to bait. Elo
Jak chcesz to daj mi iPhone potrzebuje dla dziewczyny na prezent ona ma tam swoją 3 i już się nią znudziła bo 3 już funkcjonalna raczej nie jest jak w dniu premiery.
facet ktory uzywa tego sprzetu nie moze sie nazywac prawdziwym mezczyzna

ale tak zmolestowalem to wejscie, ze poza wymiana nic mu nie pomoze


@Alinoe_83: może to ty nie możesz nazywać się prawdziwym mężczyzną, skoro nie umiesz wkładać? ( ͡º ͜ʖ͡º)