Wpis z mikrobloga

@Mulek05: może wykorzystałeś pakiet poza LTE? Kiedyś tak było ze mając lte bez limitu jak wykorzystałeś pakiet poza lte to odcinało neta tak czy siak.
@m4rk: W ustawieniach modemu jest wybrana opcja "tylko LTE" przy "tryb sieci". Modem jest w mieszkaniu, przy oknie, zasięg bardzo dobry to jakim cudem wykorzystał się pakiet poniżej LTE? z tego co znalazłem w internetach bez limitu jest tylko w reklamach, w umowie jest że według widzimisie plusa mogą obciąć prędkość do 32kb/s ale dostęp do internetu nadal będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mulek05: No formalnie to nie ma czegoś takiego jak nielimitowany internet mobilny. W playu w ofertach biznesowych max co da się zrobić to 980 GB
@Mulek05: od ponad roku nie miałem żadnego problemu z netem od nich, żadnych lejków nie dostawałem, od 4 dni internet jest praktycznie tylko do przeglądania (prędkości podobne jak u Ciebie), a i z tym problem gdy włączę na przykład yt.
Gdy jestem podłączony do LTE to pakiet internetowy i tak maleje a nie miało tak być. Pakiet miał obowiązywać tylko poza LTE. Nie mam siły do tych oszustów. Plus jest taki, że internet działa w porządku. Około 80mbps downloadu, także jest ok.