Wpis z mikrobloga

Malach potrafi nawet marna produkcje wyciagnac, a hardy dobrze wyglada tylko w dobrze napisanych filmach.


@Twojbratmirko: Proszę o przykłady, bo moim zdaniem obaj są drewniani jak kłoda. Hardy gra jednak w lepszych produkcjach, gdzie jego drewno da się eksploatować, Małaszyński nie ma tyle szczęścia.
@Ziombello: w wywiadzie mówił Małaszyński, że sam był w szoku bo do roli zaczął przygotowywać się zanim jeszcze wyciekły jakieś zdjęcia/zapowiedzi Taboo i że to zbieg okoliczności.
@Konorro: Niby tak ale...czy naprawdę nie stać nas na nic innego niż zżynanie z innych ? :D Jak się spojrzy na Małaszyńskiego i Hardego - kapelusz identyczny, płaszcz też. Teraz tylko brakuje, żeby okazało się że postać Małaszyńskiego jest z pochodzenia żydem xD
@Sig_mar: Według mnie jest coraz lepiej, kino w ostatnich latach poszło znacząco do przodu i seriale też powoli widać ruszają razem z nimi. Nie jest to jeszcze żaden światowy poziom ale trafiają się i u nas świetne filmy. Co prawda Belle Epoque jeszcze nie widziałem ale chętnie zobaczę =)
@Konorro:

Belle Epoque jeszcze nie widziałem


Współczuję kolego, przygotuj dobre obuwie żeby mieć w czym obchodzić pokój z zażenowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) (hiperbolizuje ale serial mi się nie spodobał to muszę go dobić xD)