Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL:DR jestem gruby i mam rozstępy.

Lvl 26 here. Od lat walczę z byciem grubym. Większość diet okazuje się jednak nie na moją kieszeń, tak samo, jak siłownia. Po prostu mnie nie stać na nic, poza chlebem i czymś do niego. Nie jem dużo, ale czasami dostaję kupę żarcia od dziadków - i jem je szybko, żeby się nie zepsuło. Co ciekawe - nie mam problemów z wysortowaniem. Czasami ćwiczę szermierkę - pocę się jak świnia, dyszę, ale się nie męczę. Mam wytrzymałe mięśnie. Mogę długo - od ćwiczeń, po seks (nie, nie mam problemów ze znalezieniem #rozowypasek). Ale zrobiły mi się rozstępy. Cztery czerwone pręgi na brzuchu, od 15-20 centymetrów. I są tam od roku. Ciągle tak samo czerwone. Bardzo lubiłem zawsze pływać, ale (nie zgadniecie!) nie było mnie od dłuższego czasu stać na basen. Prawdę mówiąc, po pracy nie miałem już siły na to także. Ale dostałem niedawno karnet na basen. I cieszyłbym się - bardzo. Gdyby nie one - paskudne pręgi na brzuchu. To błahy problem, wiem. Ale być może są tu Mirabelki, które poradzą coś, co mogę z tym zrobić? Makabrycznie mnie to denerwuje. I wstydzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
nowlasnie: olac to. jako facet musisz pracowac, zarabiac, rozwiazywac problemy, byc silnym psychicznie i fizycznie itp. itd., ale... nie musisz idealnie wygladac. jak widzisz, nie ma nawet wielkiej koniecznosci zebys byl szczuply, bo calkiem sporo lasek lubi duzych kolesi. rozstepy na brzuchu? bitch, please... kto na to zwraca uwage?

niemniej jednak z ta tusza i sportem to jest tak, ze zawsze warto sie ogarnac. za duzy brzuch to wieksza szansa na