Wpis z mikrobloga

@michal-skrzypik:
1. Jak się ze sobą czujesz
Karta: 2. Papieżyca
Papieżyca reprezentuje kobietę bliską twemu sercu, która dba o Ciebie i Cię inspiruje. Po prostu trzymaj jej się :)

2. Czego obecnie chcesz
Karta: 10. Koło fortuny
Koło fortuny sugeruje, że oczekujesz jakiejś poważnej zmiany w swoim życiu i jeżeli faktycznie jej oczekujesz, to spodziewaj się jej niebawem. Twoje życie znacząco przyśpieszy za niedługo i ma to związek z przeznaczeniem. Zauważyłeś
@netkowsky:
1. Jak się ze sobą czujesz
Karta: 7. Rydwan
Czujesz, że obecnie wszystko jest niekończącą się bitwą, ale wytrwaj, a zatryumfujesz. Oczekuj pozytywnych wiadomości, które pomogą Ci osiągnąć cel. To jest czas zmiany i konfliktu zakończonego zwycięstwem. Byc może rozważasz podróż związaną z pracą lub zakup, z którym nosisz się od dłuższego czasu. Teraz jest ten moment.

2. Czego obecnie chcesz
Karta: 1. Mag
To czego obecnie najbardziej chcesz, to
@legolas115:
1. Jak się ze sobą czujesz
Karta: 18. Księżyc
Czujesz się zagubiony i pełen wątpliwości. Jednak nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Niech strach Cię uskrzydli i zrób to, co masz zrobić, bo wszystko będzie dobrze. Oczekuj nieoczekiwanego. Przeżywasz zawichrowania emocjonalne, więc może warto zrobić krok wstecz, by odzyskać czystość umysłu? To może być ciężkie zadanie, ale wyjdzie Ci na dobre.

2. Czego obecnie chcesz
Karta: 2. Papieżyca
Karta
@beemarr:
1. Jak się ze sobą czujesz
Karta: 15. Diabeł
Odczuwasz pokusę powodowaną pewnym związkiem, rozrywką lub inną przyjemnością, która jest ciężka do oparcia się, niemal uzależniająca. Zrewiduj swoje pobudki, bo nie jest to dobra sytuacja dla Ciebie. Możesz też odczuwać niską samoocenę i uważać, że nie ma zbyt wiele nadziei na lepszą przyszłość. Nie wątp w swoje umiejętności.

2. Czego obecnie chcesz
Karta: 1. Mag
Chcesz miłości, a gdy pojawia
@d-__-b:
1. Jak się ze sobą czujesz
Karta: 7. Rydwan
Czujesz, że obecnie wszystko jest niekończącą się bitwą, ale wytrwaj, a zatryumfujesz. Oczekuj pozytywnych wiadomości, które pomogą Ci osiągnąć cel. To jest czas zmiany i konfliktu zakończonego zwycięstwem. Byc może rozważasz podróż związaną z pracą lub zakup, z którym nosisz się od dłuższego czasu. Teraz jest ten moment.

2. Czego obecnie chcesz
Karta: 17. Gwiazda
Gwiazda sugeruje, że chcesz obecnie jasnej
@chce_miec_psa: I taki entuzjazm mi się podoba. Ok, zaczynasz od jutra, a do Twoich obowiązków będzie należało zajmowanie się magicznymi kulami. Jako wynagrodzenie mogę zaproponować powiedzmy bułkę. Rozumiem, że cały czas w to wchodzisz, tak?
@chce_miec_psa: Ahh, niech będzie. Karty mi mówią, że będę miał dziś szczęście do pieniędzy, więc idę do kasyna zaraz. Po powrocie będzie mnie stać na trzy asystentki, a jak. Ty będziesz od recepcji, druga od kul, a trzecia będzie... będzie osobista.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)