Wpis z mikrobloga

@Camarde: Nie chcę wyjść na jakiegoś znawcę, czy coś, bo nim nie jestem, ale stwierdzenie, ze o audio wiesz sporo i podpinasz kolumny do karty dzwiękowej jakoś o tym nie świadczy moim zdaniem, ale ok, nie znam się.

Jakość sygnału nie będzie zła, ok, zgadzam się, ale co Ci po tym sygnale, skoro kolumny masz z odzysku pewnie z jakiejś wieży? Nawet podpinając je do wzmacniacza za pierdylon cebulionów nie uzyskasz jakiegoś wow.

Moim zdaniem, do tych kolumn nie warto podpinać czegoś lepszego niż wzmacniacz używany wartości kilkunastu browarów.

Podaj budżet jaki chcesz na to przeznaczyć.

  • 3
@piotreek88: Dlatego też napisałem w pierwszym poście że jak nie ma sensu do takich w ogóle kupować wzmacniacza to wolę dołożyć i sobie głośniki komputerowe kupić. :P Ja to tylko siedziałem dużo przy forach i tematach z słuchawkami i kart/wzmacniaczy do nich, bo ich głównie używam, a system audio w domu mam do muzyki skomponowany przez ojca. Te to chciałem głównie do filmów jakbym sobie wieczorem oglądał. a Budżet na wzmacniacz
@Camarde: za tyle to szukaj czegoś w miarę firmowego, typu denon, harman, sony, czy jakiekolwiek inne marki. Byle by sprawne było.

Ostatnio kuzynowi do kolumn z odzysku dałem harman/kardon hk6100, nawet jakoś to zagrało :D
to poszukam jak mówisz. Bo na allegro mi pierwsze wyskakiwały jakieś wzmacniacze karaoke ze wszystkim na raz to się trochę wystraszyłem. xD