Wpis z mikrobloga

Człowiek "stworzony" przez PO i zwolniony przez PiS oczernia PiS. "Nie ma powodu by mu nie wierzyć". Absolutny rekord głupoty. Zdobywasz order virtuti ignorari.



@Lord_Vladek: ale uważaj bo to działa w obie strony, i możesz się mocno potknąć pewnego razu
@bombastick: Jeśli sprawa prowadzona przez FBI i maile z jej serwera, które wyciekły, to dla Ciebie nie są dowody na powiązania, to ja już nie wiem co nimi może być. Co? Nie wyszło? To wracaj do swojego neuropowego przedszkola bawić się w wojnę z PiS.
@bombastick: Nic nie poradzę na to, że nie rozumiesz tego co czytasz, a wygadujesz głupoty. Myślisz, że jak napiszesz

ooo


to coś udowadniasz? Do udowodnienia czegoś potrzebne są argumenty, a jak do tej pory jakoś Ci to nie wychodzi. Jak zdecydujesz się napisać coś konkretnego to daj znać. Inaczej nie zawracaj mi gitary.
Do udowodnienia czegoś potrzebne są argumenty, a jak do tej pory jakoś Ci to nie wychodzi.


@Lord_Vladek: no właśnie udowodnij że Clinton jest powiązana z Isis oraz jest bezpośrednio uwikłana w aferę pedofilską
@Lord_Vladek: po drugie i najważniejsze, znasz mnie?? Nie znasz więc na podstawie czego wyskakuje z neuropkiem bo jestem krytyczny wobec sprawowanych nieudolnie rządów PiSu, gratuluję właśnie w tym momencie powinno do ciebie dotrzeć że wpadłeś we własne sidla
w jakiej sprawie toczy się śledztwo FBI przeciw Clinton


@bombastick: pierwszy lepszy z brzgu materiał na ten temat. Do tego źródło wiarygodne dla neuropy więc powinno Ci się spodobać:
http://www.tokfm.pl/blogi/zboralski/2016/11/dlaczego_fbi_zablokowala_wybor_hillary_clinton_na_prezydenta_usa/1

znasz mnie?? Nie znasz więc na podstawie czego wyskakuje z neuropkiem


@bombastick: Na podstawie Twoich wpisów które są publiczne.

o jestem krytyczny wobec sprawowanych nieudolnie rządów PiSu


Ja też jestem, a nie jestem neuropa.

gratuluję właśnie w tym momencie powinno
@Lord_Vladek: człowieku sam się zaorałeś pierwszy link to wpis jakiegoś blogera, drugim strzeliłeś kulą w płot bo śledztwo dotyczy asystentki i członków sztabu, tak jak myślałem ugotowales się we własnym sosie, twojego wywodu na temat mojej neuropowosci z grzeczności nie skomentuje bo musiałbym ci parę przykrych rzeczy napisać, P.s nie jestem za sprowadzaniem imigrantów, tak samo jak nie jestem za związkami niebieski/niebieski a już zupełnie nie toleruje ich małżeństw i prawa
człowieku sam się zaorałeś pierwszy link to wpis jakiegoś blogera, drugim strzeliłeś kulą w płot bo śledztwo dotyczy asystentki i członków sztabu, tak jak myślałem ugotowales się we własnym sosie,


@bombastick: Nigdzie się nie ugotowałem. Umiem czytać i wiem kogo (jej najbliższego otoczenia) dotyczą maile z serwera Clinton. Dlatego pisałem o związku/powiązaniach z tymi aferami, a nie byciu oskarżonym. Pod jarałeś się jak dziecko, a okazuje się że jesteś zwykłym
@Lord_Vladek: na prawdę nie rozumiesz????? Wytykasz swojemu adwersarzowi że bije poziomy głupoty i absurdu ponieważ wierzy w słowa genrerała który z twojego punktu widzenia jest niewiarygodny(nie wnikam czy słusznie czy nie) pisze ci że tego typu podejście jest zgubne ponieważ ty popełniasz ten sam błąd pisząc o Clinton a na poparcie swoich słów dajesz wpis jakiegoś anonimowego blogera w dodatku ......gejniuszka - LITOŚCI w choooy wiarygodne źródło