Wpis z mikrobloga

@lucer: no wiesz prokuratura Ziobry jest totalnie niewiarygodna, bo Ziobro robi sobie co chce. Skoro wcześniej nie postawiono mu zarzutów to zakładam, że facet jest niewinny i teraz robi się z niego agenta na potrzeby doraźnych celów politycznych
Na tę chwilę pewne jest, że to Macierewicz jest patologicznym kłamcą


@Internet_the_explorer: Z tym nie dyskutuję.

Jak mu udowodnicie, że kłamie


Ja nie jestem od udowadniania. Mi to lata i powiewa. Wytykam tylko Waszą hipokryzję i głupotę. Zgodnie z Twoją logiką człowiek rzucający oskarżenia nie musi nic udowadniać, za to trzeba udowadniać, że to on kłamie.

Nie mam powodów by mu nie wierzyć.


Człowiek "stworzony" przez PO i zwolniony przez PiS
@Internet_the_explorer: Zeznanie jednego świadka którego sam nie możne potwierdzić vs zeznanie "oskarżonego" twierdzącego inaczej, to nie dowód, tylko pomówienie. Jak myślisz, komu sąd przyzna rację? Ja rozumiem, że macie cieczkę na myśl o dopiepszaniu PiS ale są jakieś granice przyzwoitości. Zachowajcie minimum logiki i nie zniżajcie się do poziomu fanatycznego elektoratu PiS. Co prawda zdaję sobie sprawę, że godność człowieka, uczciwość, praworządność, to zjawiska nie pasujące do #neuropa ale próbujcie.
@Internet_the_explorer: Pisałem już o tym wcześniej ale już po raz kolejny widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Dlatego zacytuje siebie:

Człowiek "stworzony" przez PO i zwolniony przez PiS oczernia PiS. "Nie ma powodu by mu nie wierzyć". Absolutny rekord głupoty. Zdobywasz order virtuti ignorari.