Wpis z mikrobloga

Sensacyjne doniesienia w sprawie smoleńska, w programie TV na żywo, generał Pytel mówi wprost do czego służy politykom PiS "Smoleńsk"

Zwolniony przez Misiewicza - rzecznika MON (SIC!) generał Wojska Polskiego, Piotr Pytel opowiadał w programie Moniki Olejnik o przykrej sytuacji BORowców

Na pytanie Moniki Olejnik o planowane zmiany w BOR, odpowiedział: - Likwidacja BOR-u nic nie da, funkcjonariusze czują się teraz jak ludzie gorszej kategorii. Największym dobrem w BOR jest kapitał ludzki. Wydaje mi się, że najbardziej racjonalne jest wprowadzanie korekt w szkoleniu i dowodzeniu


Problemach z MON z Misiewiczem

Funkcjonariusz ocenił rolę Bartłomieja Misiewicza w MON. - Tylko osoby młode, niedoświadczone życiowo, nieposiadające kultury prawnej są zdolne wykonywać polecenia Macierewicza. Nie zdają sobie oni sprawy z odpowiedzialności karnej, jaka na nich ciąży, są też przeświadczone o swojej bezkarności


Najlepsze jednak zostawił na koniec

Na koniec generał poinformował o rozmowie, jaką odbył z ministrem Antonim Macierewiczem w czasie, w którym był jeszcze szefem kontrwywiadu. - Macierewicz powiedział mi "wiem, że jest pan inteligentnym człowiekiem. Doskonale pan wie, że zamach smoleński to tylko narzędzie polityczne". Widać było, że to tylko cyniczna gra – zakończył.


Ktoś jeszcze ma watpliwości co do intencji Macierewicza i spółki? Więcej w artykule:

WYKOP: http://www.wykop.pl/link/3603381/gen-pytel-macierewicz-przyznal-ze-zamach-smolenski-to-narzedzie-polityczne/

#polityka #smolenskfestival #neuropa #bekazpisu #misiewicze #bekaznarodowcow #tysiacurojenniezaleznychmediow #tvpis ##!$%@? #mikroreklama #historiawgpis #wojsko #tupolewizm
Pobierz Ospen - Sensacyjne doniesienia w sprawie smoleńska, w programie TV na żywo, generał P...
źródło: comment_9JtwrBlu7qpUMejAouEv7IdUShvhQ4WY.jpg
  • 3