Wpis z mikrobloga

Już sam nie wiem co lepsze.
Moto X play
Czy Huawei P9 Lite

Oba mają plusy i minus

Za moto
WiFi 5Ghz, android 7, większy ekran, lepszy aparat (?) liczba pikseli o niczym nie świadczy także nie wiem, a nie porównywałem, jak wpadnie do wody to jest szansa że nic mu nie będzie. Jaśniejszy ekran, przez co bardziej czytelny w słońcu,

Przeciw moto
grubość telefonu, cegła i raczej nie będę w stanie tego przełknąć.. 11mm przy tak dużym telefonie to jest jakaś porażka, aplikacja aparatu bez żadnych ustawień, słabsza bateria, cichszy dzwonek

Za huaweiem
Wygląd, grubość - telefon jest cienutki, ogromny plus bo to niesamowity komfort noszenia, rozbudowana aplikacja aparatu, lepsza bateria, dużo ciekawych opcji w systemie, czytnik linii papilarnych z funkcją sterowania telefonem.

Przeciw huaweju
Koniec na androidzie 6.0, ciemniejszy ekran, brak 5Ghz.

Anteny i GPS to nie wiadomo jak wypadają te dwa modele.

#telefony #android #motorola #huawei

Jakie są wasze doświadczenia z tymi modelami, co Wam się nie podoba w danym modelu jeżeli któryś z nich posiadacie ?

Co lepsze

  • moto 63.6% (14)
  • huawei 13.6% (3)
  • wszystko zalezy od indywidualnych upodobań 22.7% (5)

Oddanych głosów: 22

  • 9
@r5678: x play mam od stycznia 2016. Zdjęcia wychodziły niekiedy fantastyczne a czasami były porażka. Zminiłem aplikacje na tą z moto z play i jest lepiej. Miałem jeszcze problemy z ciągle aktywnym wifi ale to problem do rozwiązania. Na mojej wichurze nie ma za bardzo zasięgu dlatego często przełączam na 2g. Kilka razy upadł z wysokości kieszeni i jest w całości. Bierz pod uwagę jeszcze moto x force. Dupy może x