Wpis z mikrobloga

Sukces - @arizona5077:, czyli jeden z największych wykopowych rasistów, zwolennik białej supremacji, wierny fan Andersa Breivika (wczoraj obchodził jego urodziny) i prawicowych zamachów terrorystycznych dostał perma ()

Użytkownik zbanowany permanentnie

za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści


http://www.wykop.pl/ludzie/arizona5077/

- 2425

@Ospen:
#stobanowdlaprawakow #neuropa #rasizm #breivik
Pobierz g.....k - Sukces - @arizona5077:, czyli jeden z największych wykopowych rasistów, zwo...
źródło: comment_gFMX5b51ypmMYzWzQ4GIn2a4Hjzk0Wlg.jpg
  • 11
rozumiem, że także popierasz działania Breivika, skoro cię boli radość ze zbanowania jego fana?


@glosnik: wybacz słonko, ale przypisujesz mi poglądy, których nigdzie nawet nie zasugerowałem. Typowe manipulatorstwo. Ani nie popieram zbrodniarzy, ani nie boli mnie banowanie kogokolwiek na wypoku.

Niezmiernie bawi mnie natomiast sytuacja, w której dwóch trolli świętuje zbanowanie trzeciego
rozumiem, że także popierasz działania Breivika, skoro cię boli radość ze zbanowania jego fana?


@glosnik: A ja popieram wolność wypowiedzi. Ćwokiem był, zczarnolistwałem i tyle go widziałem. Póki go jednak jeszcze oglądałem nie widziałem żeby wołał "#!$%@?ć XXX_YYY do gazu", patrzę co wrzucił @tetradon777: i widzę poparcie dla szkodliwej ideologii, ale nic więcej. Otwieram kilka jego nieskasowanych postów i widzę tylko ćwoka, nie materiał na bana.

W moich oczach dostaje