Wpis z mikrobloga

Bezczelna manipulacja wpolityce.pl: TYLKO U NAS. DEMENTUJEMY 11 kłamstw na temat wypadku premier Beaty Szydło!
punkt 1

1./ Kolumna nie używała sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

Nieprawda. Wszystkie samochody kolumny premier Beaty Szydło miały włączone tak sygnały świetlne, jak i dźwiękowe.

KŁAMSTWO
Na nagraniu z monitoringu środkowe auto nie ma włączonych sygnałów świetlnych.
http://www.wykop.pl/link/3602859/nagranie-z-monitoringu-tuz-przed-wypadkiem-premier-szydlo/

#tysiacurojenniezaleznychmediow #neuropa #4konserwy #polityka #polska #bekazpodludzi #bekazpisu #dobrazmiana
saakaszi - Bezczelna manipulacja wpolityce.pl: TYLKO U NAS. DEMENTUJEMY 11 kłamstw na...

źródło: comment_pjqTFLxQFNmPsgMcgyG06kxcK3NNfkM2.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@saakaszi: mam nadzieję, że ci jakże usłużni "oficerowie" BOR, gotowi na zawołanie składać falszywe zeznania, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Chociaż pewnie skończy się tak, że "hehe monitoring jest 500m przed zdarzeniem, potem hehe włączyliśmy"
  • Odpowiedz
KŁAMSTWO Na nagraniu z monitoringu środkowe auto nie ma włączonych sygnałów świetlnych.


@saakaszi: Przecież to nagranie TVN tego w ogóle nie rozstrzyga - nawet sami to powiedzieli w TVN24 !!!
Ale widać pelikany łykają wszystko.

Limuzyny BOR mają światła na atrapie chłodnicy, a nie jedynie na dachu.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Przecież to nagranie TVN tego w ogóle nie rozstrzyga - nawet sami to powiedzieli w TVN24 !!!


@erbo: tutaj w pełni zgadzam się z piskrzyżowcem @erbo, fura Beaty mogła lecieć na błyskach umieszczonych w grillu lub zderzaku przednim, na tym filmiku nie ma możliwości tego rozstrzygnąć
  • Odpowiedz
Wszystkie samochody kolumny premier Beaty Szydło miały włączone tak sygnały świetlne, jak i dźwiękowe.


@saakaszi: a że tak się zapytam co tam miga w okolicy tylnej szyby środkowego samochodu?
  • Odpowiedz
@saakaszi: a że tak się zapytam co tam miga w okolicy tylnej szyby środkowego samochodu?


@mrbarry: wydaje się też że za przednią szybą coś "łypie" z tym, że akurat jest to nie do rozstrzygnięcia na podstawie tego filmu
  • Odpowiedz
raz Ci się udało logiki nie wychędożyć, i myślisz, że wszystkie rozumy zjadłeś( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bombastick: raczej raz ci się udało zrozumieć xD
  • Odpowiedz
@saakaszi: Samochód Szydło wg prawa nie musiał mieć sygnałow świetlnych.Jeśli pierwszy pojazd ma światło niebieskie i czerwone, tzn., że za nim są inne pojazdy kolumny.I te inne pojazdy w ogóle nie muszą mieć sygnałów - ani świetlnych, ani dźwiękowych.
  • Odpowiedz
Ja w tym całym politycznym #!$%@? nie rozumiem co się dzieje z filmami z rejestratorów tych borowskiej samochodów.
Bo chyba nikt nie powie mi, że kolumna premiera Polski nie ma rejestratorów.

PS. Mam rejestrator. Jego cena z kartą pamięci to 200 - 300 PLN.
  • Odpowiedz