Wpis z mikrobloga

@Asteroida: bo chcę im wysłać kanapę na przeróbkę i nie mogę się zdecydować co do materiału. Nie chciałbym się kleić w kombiaku do niej, ani mieć jakieś trudności z myciem jej. Trudno mi się też zdecydować na krój, bo mam jednoczęściową.
Koleś dysponuje multum tworzyw. Ja mam wierzchnią część akurat coś na kształt zamszu (nie pamiętam nazwy tego materiału) i na tym się dupa nie ślizga. Z utrzymaniem czystości ok ale znacznie gorzej niż na bardziej śliskich powierzchniach. Musiałbyś być z typem porozmawiać o co ci chodzi. Będzie wiedział jaki materiał zastosować. Koleś jest dobrym fachurą ma tylko jeden minus. Przegina ze zdobieniami. Najlepiej poszukaj na necie co chciałbyś mieć i przedstaw mu
@Asteroida: Właśnie już wybrałem kilka opcji z kanap, które zostały wykonane i są w galerii. Podobają mi się te z małą ilością różnych materiałów. Czekam, bo pisał, że w tygodniu wstawi jakiś nowy projekt do fz6.
Tylko musisz mu powtórzyć trzy razy,że chcesz tak a nie inaczej bo jak pisałem lubi dodawać coś od siebie. Mi zwalił sprawę z materiałem wierzchnim (chciałem inny) i haftami miały być 50% mniejsze. Co do samego wykonania jest naprawdę perfekt.
@Asteroida wziąłem pod uwagę Twoją opinię, że gość robi dobrze, przekonałem go, żeby spróbował mi zrobić taki krój jaki sobie upatrzyłem, więc nie płakałem mu czemu tak długo.