Wpis z mikrobloga

Mirki nietypowa sprawa-kilka lat temu byłem wielkim fanem Pro Evolution Soccer-grałem w wersje 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i skończyłem na wersji 2014. Najbardziej podobał mi się PES 2011. Przesiedziałem nad tą grą wiele nocek, teraz mam kilkuletnią przerwę. Grałem tylko z komputerem i uważam, że mój poziom był znacznie wyższy niż przeciętny. Oprócz samej gry lubiłem ćwiczyć tricki. Dziś grałem po kilkuletniej przerwie z kumplem w PES-a 2015 i ograł mnie trzy razy do zera ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kompletnie nic mi nie wychodziło, szukałem podań na wybieg, mój przeciwnik cały czas przechwytywał piłki, generalnie podania na wybieg są na niego w ogóle nieskuteczne. Pytanie-co mam zrobić, żeby zwiększyć szanse na mniejszy wpierdziel pod kątem taktyki/metodologii gry? Co jest w tej wersji skuteczne? Kumpel gra tylko Bayernem, jaki zespół wybrać przeciwko niego? Jak grać? Jak żyć? Jak szukać gola?

#pes #proevolutionsoccer #pes2015
tuxados - Mirki nietypowa sprawa-kilka lat temu byłem wielkim fanem Pro Evolution Soc...

źródło: comment_2IiKgLg7RqicHBlYhHbmMkI7bcrKh6pJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@tuxados Gra defensywy w PES 2015 to totalna porażka, więc skup się na strzelaniu bramek. Jeśli chcesz przyznać trochę ograniczyć gole zdobywane przez przeciwnika to radykalnie cofnij linię obrony, a tak w ogóle najlepiej to przesiądź się na tegoroczną wersję - jest nieporównywalnie lepsza i bardziej zbalansowana.
  • Odpowiedz