Wpis z mikrobloga

Po wysłaniu wiadomości do znajomej mam status wiadomość "wysłana" (puste kołko z ptaszkiem w środku)
Mimo iż ta osoba często jest online - nie ma statusu dostarczono....

Zostałem zablokowany po kłótni czy jakiś problem u nich? :D

#facebook #messenger
  • 20
  • Odpowiedz
@kostyak: tak, właśnie sprawdziłam jak to wygląda. Najpierw puste kółeczko, po kilku sekundach pełne, a jak odczyta to zdjęcie. Może faktycznie Cię zablokowała. Nie wiem jak to wtedy wygląda
  • Odpowiedz
@Beata928: No nic zobaczymy - nie mam do niej numeru tak więc nie mam szansy tego wyjaśnić, sprawdzę ze znajomym jak to wygląda jak ktoś przyblokuje, ale wydaje mi się, że wtedy jest info "nie możesz prowadzić konwersacji z Tą osobą" i po prostu jest zablokowane pole gdzie wpisujemy wiadomość......
  • Odpowiedz
@kostyak: nie, wiadomość jest zawsze dostarczona (jak nie ma żadnych problemów z netem). Wtedy wyświetla się na górze, że masz wiadomość - jak osoba w to nie wejdzie, to nie odczyta tego, może tylko kliknąć tam i zobaczyć, że to od ciebie, a jak krótki tekst to nawet zobaczyć co napisałeś, ale jak nie kliknie w tą ramkę z odpowiedzią to tobie się to wyświetla jako nieodczytane (strzałki na szaro jeśli
  • Odpowiedz
@kostyak: wydaje mi się w takim razie, że wiadomość doszła i została odczytana. Jak znajdę telefon xD to sprawdzę na messengerze jak to u mnie wygląda, na facebooku wyświetla mi się "seen 10.38" np. na kompie.
  • Odpowiedz
@kostyak: A puste kółko to nie jest jako niedostarczona (np. problemy z siecią)? Jak została dostarczona ale nieodczytana to jest pełne kółko z ptaszkiem a jak odczytana to zdjęcie.
  • Odpowiedz
@Pawjo: No dokładnie! Tu jest niepełne :D Drugi już drugi raz mi się to zdarza, może jest to spowodowane mocno przestarzałą wersją messengera z której usilnie korzystam? A może po prostu byłem pod wpływem i wysłałem tą wiadomość z wyłączonymi danymi pakietowymi/wifi i po połączeniu apka zgłupiała? Zagadka jak cholera ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kostyak: A pojawia się ta wiadomość z pustym kółkiem jak wejdziesz przez przeglądarkę/komputer? Jak się pojawia to nie problem z połączeniem.
  • Odpowiedz
@Pawjo: Wysłałem drugą to samo, ale ona mieszka w górach więc często nie ma zasięgu....zobaczymy czy się zapełni
A co do messengera "w kompie" jest ta wiadomość ze znaczkiem jak w moim poście wyżej.
  • Odpowiedz