Wpis z mikrobloga

@uzytkownik_portalu_wykop: Dźem można powiedzieć, że "zasłużył" się polskiemu rockowi oraz blusowi festiwalami, postacią Ryśka i różnego rodzaju narkotykowymi skandalami. Osobiście podobają mi się z 2 kawałki, może tylko dlatego, że słyszałem je na żywo za gówniaka i wpadły mi do tej pustej łepetyny. Sam nie uważam tego jako topowej polskiej kapeli ale ludzie się tym łypią i mówią, że super i są mega fanami, stąd ten wielki szał.
  • Odpowiedz
@uzytkownik_portalu_wykop: Tato, co to jest ten zespół "Dżem"? To jest to gówno, które będziesz słyszał zawsze jak się zbierze kilka osób i jakiś #!$%@? wyciągnie gitarę.

Nie mam nic do samej muzyki, ale ile można? Impreza? Dżem. Ognisko? Dżem. Radio? Dżem. Karaoke? Dżem. Zlot pieczywa tostowego w Siedlcach? Dżem.

Rzygam Dżemem.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem nagonki na Dżem. Osobiście nie przepadam, ale jak kogoś do łez porusza Dubstep albo inny dark ambient to raczej cała reszta mogłaby się #!$%@?ć.


@Pipeinski: mi się wydaje, że (normalni) ludzie nie tyle szydzą z samego Dżemu (sam nie słucham, ale w sumie są setki podobnych lub gorszych kapel) tylko z ludzi, którzy uważają, że jak słuchają Dżemu, to czyni z nich zajebistych znawców. Wiedzą, co to PRAWDZIWA
  • Odpowiedz
@test_user: To po prostu odbicie nasze społeczeństwa. Jeden dureń coś głupiego palnie, a kilkuset innych durniów przyklaśnie :) Zabawne, że w czasach powszechnego dostępu do internetu, gdzie wpisanie słowa "autotune" do google i przeczytanie krótkiej notki na wikipedii zajmie może z 30 sekund, tyle osób popisuje się swoją ignorancją.
  • Odpowiedz