Wpis z mikrobloga

@MarianoaItaliano: jak ktoś śledzi chociaż trochę sytuację polityczną to chyba nie miał problemu z odpowiedzią bo głośno o tym było, więc nie wiem w czym problem. To chyba boli tylko wyborców PiS, że Prezes lubi sobie obejrzeć rodeo zamiast skoki narciarskie jak prawdziwy polak, zwykły człowiek ma #!$%@?.
  • Odpowiedz
@znikam5: Piję ogólnie do tematyki pytania, według mnie teleturniej raczej powinien sprawdzać wiedzę a nie heheszkować z PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie że jestem jakiś pisowiec czy coś, ale robienie tego w TVN jest po prostu niesmaczne, z wiadomych względów. Tak samo jak beształem TVP za 'fakenews' z Petru, też mocno niestosowne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: jak zapytają z jakim nieistniejącym państwem Waszczykowski nawiązał kontakty dyplomatyczne to też będzie niesmacznie? Takie rzeczy przechodzą do historii niestety, w tym też się trzeba orientować.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Ale o co chodzi? Całkiem normalne pytanie o kwestii o której wypowiadał się sam Kaczyński w wywiadzie. Chyba, że uważasz, iż oglądanie rodeo przez Pana Prezesa jest żenadą.
  • Odpowiedz
@znikam5: gdyby nie zawisc jednej strony do drugiej to by to nawet smieszne nie bylo. a jakby ludzie oceniali politykow po decyzjach politycznych a nie po tym czy sie pomylil albo gdzie spedza wakacje to tez by wszystkim na dobre wyszlo, wiec nie, nie trzeba sie w tym orietowac.
  • Odpowiedz
oglądanie rodeo przez Pana Prezesa jest żenadą.

@jaqqu7: To tam swoją drogą xD

Chodzi mi ogólnie, że teleturniej wiedzowy powinien sprawdzać wiedzę a nie poziom plotek rodem z Pudelka. Ktoś tu trafnie pod tagiem #milionerzy napisał że te pierwsze pytania przypominały quiz z Bestów albo Kwejka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą sam pod tagiem podrzuciłem te pytania, sam przejrzyj.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Wiesz gorzej by było gdyby padło pytanie np. o życie seksualne Isabel i Marcinkiewicza, którym ta pierwsza się tak bardzo chwali w wywiadach i książkach. Poza tym - to przede wszystkim program rozrywkowy więc wysokiego poziomu raczej bym się nie spodziewał.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: W sumie masz rację, napaliłem się na ten program jak szczerbaty na suchary, oczekując jakiejś fajnej wiedzy a tu sama prymitywna rozrywka jak w innych tego typu ''turniejach'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klasyczny przykład zonka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz