Wpis z mikrobloga

Mam do was pytanie.
Czy wy też zakochaliście się w tym musicalu czy może raczej jest to dla was coś średniego?
Ja powiem wam szczerze, że zakochałem się w nim i dałem mu aż 10 gwiazdek, więc polecam wam go.

https://filmowyjanusz.wordpress.com/2017/02/09/la-la-land/

Zatańczycie ze mną #filmowyjanusz?

#kino #lalaland #musical
Pobierz hacerking - Mam do was pytanie. 
Czy wy też zakochaliście się w tym musicalu czy moż...
źródło: comment_cP207JBzAAK0JXfv8zA3mXqVj7lWSHii.jpg
  • 10
Zaskakująco dobry film.musical z wieloma nawiązaniami do klasyki amerykańskiego kina.stepowanie, choreografia itp itd. Początkowe minuty drazniły właśnie tym ale w miarę rozwoju fabuły było coraz lepiej.no i wątek jazzowy za co ogromny plus.
Czy wy też zakochaliście się w tym musicalu czy może raczej jest to dla was coś średniego?


@hacerking: Z technicznego punktu widzenia, jest to bardzo dobry film. Pod wzgledem wizualnym, dzwiekowym, jak i spojnosci fabuly. Jednak, nie kazdemu musi sie podobac, bo nie wszyscy sa into romantyczne musicale. Ja sie wynudzilem.
@szpila68i: Ja jestem samotny i zakochałem się na nim, więc polecam ci, abyś obejrzał go, bo warto.
A jeśli do tego znasz się na kinie (ja nie), to znajdziesz jeszcze więcej nawiązań niż ja.
@ddrtgx89: Ale w tym filmie nie chodzi o miłość, to jest tylko tło, a główną osią fabularną są marzenia i nawet śpiewali o tym.
@hacerking: Romantyzm to nie tylko atrybut milosci. Glownie, ale nie tylko.

Siłą napędową romantyzmu była tęsknota za rajskim światem, poszukiwanym poza nudną codziennością, poczucie beznadziei, a nawet spalenia się w poszukiwaniu ideału [...].


Nadal przyznam, ze film mnie znudzil. Nietuzinkowa historia, ale nie porwala mnie i tyle.