Wpis z mikrobloga

@odyn88: Mi najbardziej się podoba World cup 2002, oraz Fifa 07. Chociaż we wszystkie chętnie zagram, bo też nie chce tych gier oceniać przez pryzmat zawodników i ówczesnych drużyn. Bo wiem że jednak to też ma spory wpływ.

EDIT: W sumie to jeszcze Fifa 2003, bo sporo grałem i mam do niej sentyment. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@soderf4991: kurcze, zawsze chciałem, żeby EA wydało Fifę na nowym silniku i z 'dzisiejszą' grafiką, ale z klasycznymi składami - typu Milan z van Bastenem, United z '99, galaktyczny Real itd. - ciorał bym jak głupi

niemniej jednak kolekcja zacna, szkoda tylko, że pudełka są różnej wysokości #piekloperfekcjonistow :D
  • Odpowiedz
@cris21: Za czasów świetnego PESa 6, FIFA była jedynie 'lepsza' na XBOXa 360 (mam na myśli FIFA 07). Takie uroki traktowania po macoszemu innych platform. Przynajmniej teraz poziom PC i konsol jest w miarę wyrównany, ale te 10 lat temu tylko nieliczni mogli pograć w dobrą FIFE. (,)

PES do dziś jest dobry, czasem w niego grywam, ale brakuje tam dobrze zrobionych trybów gry. Co prawda
  • Odpowiedz
@soderf4991: jeszcze pamiętam ISSa na plejke i tryb Master League, gdzie zaczynałem samymi no name'ami i potem kupowałem Ronaldo ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ostatnie edycje PESa nie grałem, bo wszyscy znajomi ciorają w Fifę... no i Ultimate Team mnie wciągnął :)
  • Odpowiedz
@Kereq: Nie ma PS4, to nie ma i 17. Stwierdziłem że na ps3 nie będę jej kupować. Na PC natomiast gra za mało osób, i bardzo dużo botów jest. Myślę że w przyszłym roku i 17 zagości na mojej półeczce i przy okazji jeszcze platynę w niej zrobię, o ile geniusze nie wyłączą serwerów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cris21: UT jest niczym narkotyk, na dobrą sprawę jest to już dość leciwy tryb. Pierwszy raz pojawił się w FIFIE 09 jako DLC. (załączam zwiastun tego trybu).

Co do ISS, to nie miałem jeszcze przyjemności zagrać. Mam nadzieję że kiedyś nadrobię te zaległości poczynając od Goal Storma aż do ISS Pro Evolution 2.
soderf4991 - @cris21: UT jest niczym narkotyk, na dobrą sprawę jest to już dość leciw...
  • Odpowiedz
@Kereq: W każdą FIFE na PC gra średnio o około 40x mniej osób niż na PS4 czy XBOXONE (aktualnie). Po kilku miesiącach najniższe ligi to sami trainerowcy, kiedy to mecz jest już przerwany przed pierwszym gwizdkiem. Podobnie jest w 1 lidze tylko że już nie po paru miesiącach lecz o wiele wcześniej. Ja notorycznie trafiałem na takich przeciwników w FUT i postanowiłem porzucić FIFE na PC. Według mnie takie granie
  • Odpowiedz
@soderf4991: co do botów to coś zrobili i ja praktycznie już na nie nie trafiam. Ilość graczy to porażka, gram w 1-2 lidze od miesiąca czy dwóch i non stop gram z tymi samymi ludźmi. Do tego ceny kart z kosmosu więc samymi meczami nie da się tak naprawdę zarobić nawet na utrzymanie drużyny
  • Odpowiedz