Wpis z mikrobloga

  • 1
Moj kolega ma zamiar kupic mdma (1 gram). Mam pare pytan odnosnie tego.
Vendor ma napisane ze czystosc 84% - co to wlasciwie znaczy? Co z pozostalymi 16%?
Jest tez sprzedawca (drozszy o 1/3) ktory ma napisane ze czystosc to pure 100% - chwyt marketingowy czy lepiej doplacic i miec cos lepszego?
Jest to w postaci "rocks", czyli rozumiem ze dostaje sie gramowego kamyka mdma z ktorym co wlasciwie nalezy zrobic? Podzielic na odpowiednie czesci i zjesc czy co? Takiego grama 100% to na ile osob zjesc? Jakby ktos wytlumaczyl mi szczegoly to ja podam informacje dalej i bede wdzieczny.
( ͡° ͜ʖ ͡°) #narkotykizawszespoko #mdma
  • 7
  • Odpowiedz
@PauIie: Polecam https://www.deepdotweb.com/marketplace-directory/listing/gammagoblin-pushing-taboo/

dostaje sie gramowego kamyka mdma z ktorym co wlasciwie nalezy zrobic? Podzielic na odpowiednie czesci i zjesc czy co?


MDMA można przyjmować na wiele sposobów, można np. rozpuścić w wodzie i wypić (uwaga, bardzo gorzkie), wsypać do kapsułki żelatynowej, pokruszyć i wciągnąć nosem, można też wsadzić do odbytu ( ͡°
  • Odpowiedz
@PauIie: Mdmda możesz rozkruszyć, nasypać trochę na bletke, zrobić bombę i połknąć. Powinno kopnąć po 30/40 minutach. Możesz też wciągnąć malutką kreseczkę, ale odradzam, bo jest paskudna w smaku
  • Odpowiedz