Wpis z mikrobloga

ehh, wspomnienia z #komisjawojskowa, jak zobaczylem pic-rel. Takze jak macie wezwanie i sie zastanawiacie jak to wyglada - gosc na zdjeciu za moment musi sciagnac gacie, po czym komisja ocenia czy przyrodzenie sie nadaje, po czym trzeba sie pochylic i jedna osoba (najczesciej facet) podchodzi od tylu i nastepuje ten slynny palec w dupie. Ale ogolnie nie ma sie czego bac
crine - ehh, wspomnienia z #komisjawojskowa, jak zobaczylem pic-rel. Takze jak macie ...

źródło: comment_rL8BKCG2CiMQAfxCySoVAcCeIIrhnoeW.jpg

Pobierz
  • 217
@crine Wiesz jak to jest, odpuszczę przecież nie będę robił inby, bo i tak nic nie poradzę. Co ma być to będzie, pedal nie jestem, przebadaja, wpisza w te swoje rubryki i tyle. Co się będę przejmował. Jakbym ja miał macac czyjeś jaja albo wsadzac mu palec do dupy, to nie ma opcji. Wolałbym już zamiatac cały szpital. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crine
@RVRE_PEPE
Potwierdzam słowa Pepe. U mnie kazali rozebrać się do majtek przejść po pokoju. Zważywszy i zmierzywszy mnie, przystąpiono do badania wzroku. Później dostałem zaświadczenie o ukończeniu badania i po książeczkę.
Nie było żadnych wypinek, nic

Tylko weźcie ze sobą zdjęcia mordy. XD Nie wziąłem to jakiś stary grzyb nmnie straszył bagietami xD
P.....r - @crine 
@RVRE_PEPE 
Potwierdzam słowa Pepe. U mnie kazali rozebrać się do m...

źródło: comment_zX87aTrtvtBoTSQNbWFPTrG23yeQ22CX.jpg

Pobierz