Wpis z mikrobloga

ehh, wspomnienia z #komisjawojskowa, jak zobaczylem pic-rel. Takze jak macie wezwanie i sie zastanawiacie jak to wyglada - gosc na zdjeciu za moment musi sciagnac gacie, po czym komisja ocenia czy przyrodzenie sie nadaje, po czym trzeba sie pochylic i jedna osoba (najczesciej facet) podchodzi od tylu i nastepuje ten slynny palec w dupie. Ale ogolnie nie ma sie czego bac
crine - ehh, wspomnienia z #komisjawojskowa, jak zobaczylem pic-rel. Takze jak macie ...

źródło: comment_rL8BKCG2CiMQAfxCySoVAcCeIIrhnoeW.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
@crine: ściąganie gaci to mit. Ja przynajmniej nie miałem. Lekarz wojskowy po prostu ocenia postawę i potem idziesz tam do ławy przysięgłych i kolejny lekarz wypytuje się o choroby, złamania itd. Idziesz się ubrać, potem chyba w kolejnym pokoju pytają się czy chcesz służyć i dają ci książeczkę wojskową. Tam nie ma nic strasznego.
  • Odpowiedz
@josedra52: zdarzalo sie niektorym, a nie wspomne ze za aktualnie badanym stoi ze 20 osób w kolejce, nieraz ktoś wzwodu dostawał po wsadzeniu palca w dupe więc wiadomo bylo co to za delikwent
  • Odpowiedz
@crine:
stoje w gaciach przed komisja, jakieś pytania z dupy, po czym zrobiłem z siebie turbodebila:

-pan pokaże stope
- podnosze nogę do przodu, tak jakbym chciał komuś kolanem #!$%@?ć
-patrza sie na mnie jak na debila, nie no nie tak, z tyłu.
-wtf? no ale spoko- odwracam się tyłem i podnoszę noge w ten sam sposób
-japiedolix, stope nam pokaż
-a, że czy platfusa mam? xD
takbyło.
  • Odpowiedz