Wpis z mikrobloga

Wysyłając przesyłkę za pomocą pocztex48 w #pocztapolska to przesyłka musi byc w opakowaniu foremnym czy może być w szarej kopercie ale w srodku... pudełko włożone do babelkowego etui - takiego po tonerze z drukarki?
  • 26
@widmo82: To jak chcesz mu ułatwić to skorzystaj z sendit.pl i wybierz kurier48 , wypełnij wszystko w domu, i niech wydrukuje etykietę, naklei na paczkę i zaniesie na wybraną pocztę. Łatwiej się nie da jak nie chcesz żeby on wypełniał poczcie druk.
@MichalQ20: to kliknij w linka co podałem i zobacz ze raczej byłoby zbyt pieknie gdyby odznaczyc wartosc.. bo wychodzi 12.50zł
na envelo jestem tępy, dodałem dane i nie widze przycisku zeby przejsc dalej, stoje na tej pierwszej kropce przy nadawaniu paczki.
@MichalQ20:

1. W najszerszym zakresie dozwolonym przez przepisy prawa oraz z zastrzeżeniem właściwych przepisów prawa ograniczających odpowiedzialność Zleceniobiorcy, odpowiedzialnośćkurier48.pl z tytułu utraty, ubytku lub uszkodzenia Przesyłki jest ograniczona do kwoty 100,00 brutto PLN.
12. W sytuacjach Przesyłek, których rzeczywista wartość przekracza 100,00 brutto PLN, Zleceniodawca zobowiązany jest do podania rzeczywistej wartości Przesyłki.
13. W przypadku zadeklarowania przez Zleceniodawcę rzeczywistej wartości Przesyłki wyższej niż 100,00 brutto PLN, kurier48.pl zobowiązuje