Wpis z mikrobloga

@BoBlubi: Oni sobie nie znajdą nikogo nawet nie z tego powodu jakie teksty tam padają, ale sami o siebie nie dbają, mieszkają niektórzy w takim bałaganie, że szkoda gadać ale wymagania co do kobiety to mają nieziemskie. Jeden dziadek to zamiast szafek i półek to miał na ścianie na gwoździach powieszone zrywki i siatki, w których wszystko trzymał :D

@wszedzieinator: Chyba tak, szkoda, że już go nie pokazują ( ͡
@Yssuna: Gdyby nie Twoje feelsy to bym do tego nie dotarł. ;) Nie będę pisał pod tamtym tematem, ale wiedz, że nie jesteś sama bo ja mam tak samo, dobrze wiem, że ciężko trafić na dobre, jakieś takie fajne osoby. Nawet na tych śmiesznych portalach randkowych, albo inaczej - "poznawczych".
@YOLOmariolo: Oj ciężko niestety, po prostu obserwując ludzi na mieście, obserwując ludzi na uczelni miałam wrażenie, że kurcze wszyscy mają kogoś bliskiego, a tylko ja jestem jakaś taka dziwna. No ale jednak okazuje się, że nie tylko ja mam takie problemy i nie tylko ja nie mam przyjaciół i znajomych. Zastanawiam się tylko czym ja ogólnie zawiniłam, że zawsze życie kopie mnie po dupie.
@Yssuna: No dokładnie, w samo sedno. Może to mało skromne co napiszę, ale człowiek jest chyba za bardzo ogarnięty, zbyt mądry... na byle jakie znajomości, a takie to jest większość. Ludzie, którym wicher hula w głowie nie mają takich problemów. ;)
Ciekawi mnie tylko czy to się kiedyś odmieni, przynajmniej w moim przypadku.