Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jadąc do pracy zabrałem na stopa babkę, której uciekł autobus jak później z rozmowy wyszło ona aktualnie jest na okresie próbnym który trwa pół roku (!) I miesiecznie dostaje 750 zł... Naprawdę nie rozumiem jak ludzie mogą pracować za tą niską stawkę... Rozumiem że bieda i że nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem itp. No ale bez przesady praca za najniższą krajową to się zawsze znajdzie a nie za 750 zł przez pół roku trzeba się trochę szanować...

#pracbaza #januszebiznesu
  • 48
  • Odpowiedz
@Cisiur: chłopie ja stażu nie mogłem znalezc bo wszędzie było " jakby mial pan doświadczenie to bym pana mógł przyjąć" czaisz ? Doświadczenie na staż xDDDD Januszom już się w dupach poprzewracalo
  • Odpowiedz
@Cisiur a jak ktoś ma odłożone trochę oszczędności i chce znaleźć robotę swoich marzeń to nie widzę przeciwwskazań zeby iść na taki staż złapać doświadczenie. Przecież takie cos jest lepsze niż studiowanie.
  • Odpowiedz
No ale bez przesady praca za najniższą krajową to się zawsze znajdzie a nie za 750 zł przez pół roku trzeba się trochę szanować...


@Cisiur: tyle, że taka praca o której mówisz daje średnie możliwości rozwoju - a po stażu jest zawsze szansa na dofinansowany z budżetu etat (dostajesz minimalną, z czego pracodawca dostaje na to od państwa 1000 zł + wszystko, co na zusy i pozostałe koszty zatrudnienia, więc
  • Odpowiedz
@Cisiur: ale wiecie co mnie najbardziej #!$%@? ? Masz studia wyższe skończone i nie dostaniesz się na żaden darmowy kurs typu spawacz, na wózek widłowy itd.
A jak jesteś glabem po zawodowce to #!$%@? za darmo spawacza sobie zrobisz, wózek, pilotaz mysliwca, C+E jakis czas temu mogłeś sobie zrobić, a Ty człowieku masz wyższe to już Ci wystarczy i się bujaj. W tym kraju najlepiej być nierobą i głąbem bo
  • Odpowiedz