Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: a co ma? Jest zwyczajnie żenujący. Jest przecież oczywiste, że nie chodzi o pamiętanie wydarzeń ze swojego życia. To źle, że ktoś pamięta o rocznicy? Trzeba go wyśmiać tylko dlatego, że jest młody? Jak ktoś chce się czepiać narodowców czy kiboli, to niech czepia się ich realnych wad. Państwowe czy samorządowe obchody trzeba wyśmiać? Rak i tyle.
  • Odpowiedz
Ten standardowy bul dupska o smeiszny obrazek namalowany flamastrem... nie zapominajcie wy z pospinanymi dupami gdzie jestescie, to wypok. Wiem ze dla was to kolejne #60groszyzawpis i #!$%@? polityczno-ideolo gdzie sie dal... ale nadal to wypok strona ze smiesznymi (badz nie) obrazkami ( )
  • Odpowiedz
nie wiem jak mozna miec beke z narodowcow. Lepiej byc przeciw swojemu panstwu? Nie rozumiem twojej logiki


@JestemBoTak: Narodowcy zawsze kombinowali (i nadal kombinują) jak sprzedać/oddać Polskę w rosyjską strefę wpływów. Wg. mnie, nie wiem czy świadomie czy nieświadomie (czy jeszcze jest głupota czy już zdrada? - jak wieszcz śpiewał) są przeciwko Polsce i trzeba ich potępiać i oświecać.
  • Odpowiedz