Wpis z mikrobloga

@Sniper10200: same scouty ? xd to przecież wystarczy kilka włóczników zrobić łuki i gg xd potem siege workshop w III erze, balista/taran i twoje tc pada xd bez sensu jest czekać na wojsko z zamku i III ery
  • Odpowiedz
@Jurigag: Pewnie tak, jednak rzadko grywam 1vs1. Jednak 95 procent gier to spokojnie w castle age wchodzę i potem to już pod konkretne nacje taktyka zawsze. Ogólnie to nie jestem żadnym wymiataczem xD.
  • Odpowiedz
@Jurigag: A jeszce powiem tyle, że mając Mangudaje to ja się taranów nie boję wcale, bo padają szybko przez bonus do strzelania w tarany xD. Kiedy gram w drużynie to zawsze ktoś pomoże, a potem przeciwnika, który wywalił mnóstwo surowców na wojsko łatwo skontrować.
  • Odpowiedz
@mbwwr: Ostatnio próbowałem ściągnąc AoE II, poza 2 niedziałającymi wersjami i 1 ktora zawirusowała lapka nie znalazłem nic godnego uwagi. Poddałem sie i ściągnąłem demo, ale limit 75 jednostek i brak wyboru map czyni je niegrywalnym;f
  • Odpowiedz
@mbwwr dokładnie, raz zagrałem na multi i gość po 5 minutach gry był w erze zamków, zero zabawy tylko żeby jak najszybciej zgnoic przeciwnika 10 wojownikami, pff
  • Odpowiedz
@mbwwr: propo taktyk to ja najbardziej lubię w early game wycinać łucznikami kopalnie złota przeciwnika i stawać na ich "straży", niby marnuję trochę populację, ale z drugiej strony moocno spowalniam przeciwnika... warunek jest taki ze najpierw muszę odkryć co gdzie ma xd
  • Odpowiedz