Wpis z mikrobloga

@Impresjonista: Ja też zazdroszczę Rosjanom bycia ostoją takich tradycyjnych wartości jak alkoholizm, narkomania, HIV, aborcje i głodowe pensje. Mam nadzieję, że uda im się zniszczyć ten wstrętny zlewaczały zachód.
  • Odpowiedz
Lepiej juz teraz sam wspieraj z nami braterstwo polsko-rosyjskie.

@Impresjonista: to byłoby bezcelowe i krótkowzroczne, gdyż:

Mam nadzieję, że uda im się zniszczyć ten wstrętny zlewaczały zachód.

@ppiasq: wcześniej Chińczycy uczynią Rosjan swoimi niewolnikami.
  • Odpowiedz
@uhu8: dlatego nie należy przyglądać się zmianom w świecie z założonymi rękoma. Ramię w ramię z Rosjanami powinniśmy dążyć do ustanowienia ładu wielobiegunowego świata, a to jest możliwe tylko poprzez zdegradowanie zachodu. A jeżeli ma pozostać prymat jednego mocarstwa nad światem, to powinny to być Chiny. Obecność amerykańskich brygad w Polsce jest o tyle dobra, że w strategicznym momencie powinniśmy wysłać ich na tamten świat.
  • Odpowiedz
@Impresjonista: a kto to stwierdza, że dla Polaków najlepiej byłoby ramię w ramię z Rosjanami? Bo Ty tak twierdzisz? Bo dla Rosjan tak lepiej? Dla Polski z pewnością nie. Jeśli świat monobiegunowy, to tym bardziej bez sensu być "wasalem wasala", gadajmy bezpośrednio z Chińczykami.
A ramię w ramię z Chińczykami wykończymy Was, z podziękowaniem za 200 lat niewoli.
  • Odpowiedz
@murza: ale wiesz że Rosja ma największy odsetek ludności muzułmańskiej, bo leży nie tylko na wschodnich rubieżach chrześcijańskiej Europy, ale także na północnych rubieżach islamu? Wiesz, że przez jakiś czas panowała w orientalnej Azji Środkowej?
  • Odpowiedz
@murza: wiesz jaki popełniasz błąd? Jesteś zamknięty w europocentryźmie. Poza cywilizacją rozwijaną w Helladzie, Rzymie, Judei, na świecie jest kilka innych. Czy gorszych? Zależy od sposobu porównywania. Nadto Rosja (ZSRS, Carstwo, księstwa ruskie...) jest innym typem państwa niż Holandia czy Austria. To jest imperium, niosące w przyszłość zdobycze myśli imperialnej, korzeniami twkiąc... czerpiąc z imperialnych przodków: Persow, Macedończyków, Bizantyjczyków, Mongołow...

Więc nie wiem jak ci to wytłumaczyć. Mają niski przyrost.
  • Odpowiedz
@Impresjonista: Nie popełniam żadnego błędu, ja ich po prostu dobrze znam.

Nie byłeś w Rosji a wszystko co o niej wiesz pochodzi z materiałów propagandowych i jest podsycone młodzieńczym buntem wobec tego co zastałeś. Odbieram Cie tak jak kolesia który by pisał że Korea Północna i Kuba jest wspaniała bo mają elektryczność. Jeśli kiedyś będzie ci dane spotkać wielkorusów zmienisz zdanie. To obca nam kulturowo dzicz, bieda i syf.
  • Odpowiedz
@uhu8: nie jestem jebniety zeby na jakiejkolwiek umowie w polsce robic w panstwie niewolniczym, a was tylu antyruskich ostatnio ze bania mała wbijcie se do lbów ze takie #!$%@? scierwa o putinie gowno nikogo tutaj obchodzi to jest sztuczny szum a ludzie sie tu udzielaja tylko dlatego zeby udawac madrych i swiadomych

ps. jakby ci placili w mojej walucie za te komentarze to moze bym nie napisal ze jestes parchem
  • Odpowiedz