Wpis z mikrobloga

Po dwuletniej przerwie wróciłem do lola bo sesja. Krótkie przemyślenie

Społeczność bez zmian- nadal banda #!$%@? gimbusów nie potrafiących napisać jednego zdania bez błędu

Postacie- w sumie oprócz dodatnia kilku nowych, każdy używa starych i lubianych ( kiedy ostatnio widzieliście kindred?)

Szanuję za zrobione reworki Siona i Yoricka...ale ile kuźwa trzeba było się o nie dopraszać,że "rito, popraw postacie,które pamiętają alfę" ale rito wie lepiej i wpuszcza nowe skiny


Tryby- wieje fiutem na odległość. Ratują czasowe tryby (np. urf)

O nastawieniu do gry- Gl,HF nadal pozostaje bez odpowiedzi, tak samo nikt nie napisze GG, WP na końcu gry. Wyzywający debile nadal istnieją i mają się dobrze. Jakiekolwiek próby heheszkowania ( pozytywnego,nie prześmiewczego) kończą się olaniem albo wypisaniem "stfu noob" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

TD;DR


#leagueoflegends #lol
  • 17
@Saper9: A czego się spodziewasz po gimbazie ? przecież większość tych ludzi to smarkacze z zerowym doświadczeniem na temat normalnego życia czy otaczającego ich świata oraz społeczności, mentalnie wyjałowione #!$%@? jednostki z totalnym brakiem kultury, nie gram w to gówno od pięciu lat i jestem z tego zadowolony, w ogóle żałuje że kiedyś w to grałem, ta gra mi nic nigdy nie dała ani nie przyczyniła się do tego żebym czegoś
większość tych ludzi to smarkacze z zerowym doświadczeniem na temat normalnego życia czy otaczającego ich świata oraz społeczności, mentalnie wyjałowione #!$%@? jednostki z totalnym brakiem kultury

Społeczność lola w większośći jest totalnie #!$%@? i #!$%@? do granic możliwości.


Wypowiedź światłego i kulturalnego człowieka, który nie gra w to gówno XDD

@Drake1:
@Drake1: jeżeli sam nie wnosisz kultury do gry, i twoje wypowiedzi w grze wyglądają tak jak wpisy na mirko, to nie oczekuj, od innych, że będą Cię traktować jak kogoś na poziomie z dozą kultury w tle. Przy okazji jest przycisk MUTE, jak ktoś Cię irytuje i wprowadza trash talk w chacie, klikasz i masz spokojną grę z pozostałą 8 graczy + TY, o ile sam nie jesteś toksyczny tak jak
@atna-nefarious:

Jestem zbyt stary żeby niańczyć rozwydrzone bachory, które siedzą po 10 godzin przed kompem, nie uczą się, nie pracują, pyskują , wyzywają swoje matki otoczenie, dla nich liczy się tylko pełna micha i koryto pod nosem i resztę mają w dupie, jeszcze tego brakowało żeby "stary chłop" tracił swoje życie na granie i wysłuchiwanie obelg nastoletnich małych gnojków, smarkaczy którzy nie mają za grosz szacunku do osób trzecich.

A to
@Saper9:
Społeczność - absolutnie się zgodzę, bez najmniejszych zmian (niestety)
Bohaterowie - absolutnie nie - Camille, Ivern, Kled, Jhin, Illaoi to postaci grane często a Jhin, Camille i Illaoi praktycznie w każdym meczu. Aurelion od początku nie za bardzo grany a Taliyah się nie odnajduje w najnowszej mecie, chociaż w poprzednim sezonie też była nałogowo grana.
Reworki - skoro od dwóch lat nie grasz to dlaczego Ci przeszkadza, że tyle trzeba
@Saper9: Jak sie gra na ELO 800-1000 to się nie dziw, że z takimi ludzmi grasz. Dopiera Ci przeciwników skillem zbliżonym do Twojego. Może za suaby na takom gre ( ͡° ͜ʖ ͡°)