Wpis z mikrobloga

  • 2
Pranie do #rozowypasek , na 1 rocznicę związku jakby dostałyscie bon do spa na masaż, poszły do restauracji/baru w którym byłyście 1 raz i do kina na LA LA land. To git ? I pytanie o kwiatki, Jana Róża, bukiet ( jaki, bo za 100 odpada ) czy może storczyk, tak inaczej? Lvl 22

#zwiazki
  • 17
  • Odpowiedz
@Jyba: brakuje Ci inwencji. Bon? Kino? Kwiatki? na pierwszą rocznicę. To słabe.. trzeba pomyśleć nad czymś innym..kolacja w sumie to dobry pomysł :) dziewczyny zawsze lubią #!$%@?ć coś na ciepło :>
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jimmyjim jak na 4 odpowiedzi tylko jedna była konkretna,, a akurat po tej różowej opinii wiem że nie jest ani trochę jak moja więc ...
  • Odpowiedz
@Sandrunia: Jakby mnie niebieski chciał wziąć na Greya i w dodatku w rocznicę, to bym się przestraszyła, że jest poważnie chory i uważa mnie za półmózga ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Jyba: Jak dla mnie bon to słabiutki pomysł, ale w sumie zależy od różowej. Wolałabym, żeby mnie niebieski wymasował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Restauracja z pierwszego spotkania jest spoko, kino
  • Odpowiedz
@Jyba zalezy co lubi, ja nie znoszę spa, wolałabym raczej jakąś wycieczkę we dwoje, nawet do innego miasta niedaleko, albo wielkie puzzle/grę, w którą bedziemy grać obydwoje
  • Odpowiedz
@Jyba: mi niebieski kiedyś czekoladę pocztą wysłał w kopercie zaadresowanej literkami wycietymi z gazet, z dołączonym liscikiem w tej samej formie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@teatime wstałem o 4 rano przed pracą i poszedłem na giełdę kwiatów. Po pracy zrobiłem jej bukiet własnoręcznie z 20 róż, a spa poszło jako walentynki. Wieczór się udał ;)
  • Odpowiedz