Wpis z mikrobloga

@pan_robot: z tym hobby to mam wrażenie, że chodzi o to, żeby było jakiekolwiek po to, by druga osoba mogła się czasem sobą zająć (i może czasem coś opowiedzieć na ten temat) zamiast narzekać w kółko "nudzi mi się". Nikt nie chciałby być w sytuacji, gdy druga strona oczekuje atencji 24/7 każdy czasem chciałby pobyć chwilę sam, a nie być do siebie przyklejonym jak bliźniaki syjamskie.
Chociaż może też chodzić o
@pan_robot: Najlepiej to takie hobby, żeby móc pochwalić się znajomym. Przykładowo historia, która się tutaj kiedyś przewinęła.

Mirek, który interesował się składaniem modeli samolotów nie budził zainteresowania wśród dziewczyn. Dopiero kiedy został pilotem, rozowe się nim "łaskawie" zainteresowały. Na szczęście olał ciepłym moczem te pustaki bez honoru.
@ixie: Ja mam wrażenie, że moja pasja do fotografii raczej odstrasza niż przyciąga różowe paski :P Może to chodzi o obiekty fotografowane nie wiem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wilq32 A co fotografujesz? Dobra już widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam nie miałabym nic przeciwko, ale fakt niektórym się może nie podobać